Lista ocen Ford Escort V Hatchback (143) - Całokształt

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gogo
Hatchback 1.4 71KM 52kW
generalnie nigdy nie uznawałem tej marki (poza Transitem), kupilem właśnie mondeo i to tylko dlatego że jakiś baran wjechł mi w escorta i nie opłaca się go naprawiać.
~Tomek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jestem zadowolony z tego forda, przydalby mu sie jednynie lepszy silnik. Trafil mi sie dobry model po starszych paniach, moze dlatego moje wrazenia sa pozytywne.
~pp
Hatchback 1.4 71KM 52kW
głównie ulegają usterki rzeczy drobne (przełącznik zespolony,drążki stabilizatora)zawieszenie nie jest przystosowane do jakości polskich dróg, auto jest podatne na korozje
~Bartek
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Auto nie zawiodło, choć mogłoby mniej palić.Obszerne i raczej niezawodne.Jeśli już trzeba coś wymienić to części stosunkowo drogie.Ale polecam - jeśli jest zadbane!!!
~mr_mar
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Super autko! silnik 1,4/75KM wystarcza do spokojnej jazdy. O wyczynie nie ma oczywiście mowy. Ale daje rady. Polecam ten silnik wszystkim!! najlepszy jaki był w Escortach.
~fak80@tlen.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jedynym problemem jest pojawianie się korozji w okolicach wlewu paliwa, a reszta to tylko wymiany oleju, klocków chamulcowych itp. - tak jak w każdym samochodzie którym się jeździ.
~Wuipe
Hatchback 1.4 71KM 52kW
moim zdaniem bardzo dobre auto, przez 3 lata eksploatacji zawiódł mnie tylko raz, a w tym czasie przez 2 lata dojeżdżałem nim 100km dziennie do pracy
~SoundsCl@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
nie widzę poważnych wad, a zalety są i to dośc duże...dobry silnik, bardzo ładny wygląd i dobra ekonomia, ponadto ceny czesci nie wysysają kieszeni właściciela
~rys
Hatchback 1.4 71KM 52kW
w miare duzy samochod, dobra widocznosc, jak zadbany to oplaca sie kupic, troche duzo pali mimo niezbyt dynamicznego silnika, wizualnie fajny
~Slawek vel Miggi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jeśli brać, że Essi ma już 16 lat to jest w całkime niezłej formie. Niestety jest już po jednym lakierowaniu (2002), a już wychodzi rdza.
Ford Escort V Hatchback