Lista ocen Ford Escort V Hatchback (143) - Całokształt

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mar
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
nie ma rewelacji.auto niedrogie i nic super soba nie reprezentuje.poprawne i tyle.dobry uklad jezdny i clakiem przyzwoicie wyglada i czesci nie drogie...diesel oszcedy.uwaga na kopcacy olej z bagnetu!!!
~haski
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jak na 15-to letnie auto, jest dobrze. Tym bardziej ze kupując go przez 2 lata oprocz wymiany czesci eksploatacyjnych typu filtry, tarcze, itp, nic przy nim nie naprawiałem. Do tego ładny wygląd
~jery
Hatchback 1.3 60KM 44kW
gdyby nie gaz w nim to poszedłbym z torbami czesci nie sa asz tak drogie na szrotach można je dostac niektóre nowe czesci miażdza ceną, ogólnie fajny wyglad autka mieciutkie fotele dobrze przetestowałem :)
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
jeśli ktoś nie jest wymagający co do wykończenia i osiągów a chcę samochód dość ekonomiczny za niedużą kasę to jest dobry wybór (ceny części nie oryginalnych oczywiście ale równie trwałych są dość niskie)
~Loy (26 lat)
Hatchback 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
jak na swoje lata jest ładny-mam czarna 3-d. wygodne i przyjemne w spojrzeniu wnętrze. Dobry na trasy, a z tym silnikiem dobry dla miłośników szybkiej jazdy i świetny jako materiał na tuning.
~arthurus@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Ogólnie autko całkiem niezłe, może ciut żarłoczne, ale dobrze się prowadzi. Bagażnik dość pojemny i funkcjonalny. Dość nowoczesna i bardzo funkcjonalna stylistyka wnętrza jak na 1990 rok.
~Kanion
Hatchback 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
Naprawde fajne autko.Nie mialem z nim zadnych powznych usterek poza skrzynka bezpiecznikow ktora musialem przelutowac.Silnik bardzo dobry i mocny.Polecam to auto.
~mrdeadcom@gmail.com
Hatchback 1.3 60KM 44kW
W porównaniu jakość - cena bardzo dobrze. Warunek po zakupie trzeba sprawdzić stan samochodu, jeżeli były zaniedbania trzeba poprawić, inaczej czekają was częste wizyty w warsztacie.
~Mav mav@tenbit.pl
Hatchback 1.8 16V XR3i 131KM 96kW
Jestem bardzo zadowolony. Samochod o bardzo dobrych osiagach, dobrej elastycznosci i na dodatek dzieki instalacji gazowej tani w eksploatacji. Czesci bardzo tanie jak i serwis.
Dziennik kosztów dla Ford Escort V Hatchback
12,0
~Kris
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Auto ładne, oszczędne, gdyby tylko się nie psuło tak strasznie i nie wymagało tak dużego wkładu finansowego. Poza tym bardzo dobrze mi się jeździło escortem gdyby nie usterki.
Ford Escort V Hatchback