Lista ocen Ford Escort V Hatchback (143) - Całokształt

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarqs
Hatchback 1.4 71KM 52kW
sympatyczne auto sredniej wielkosci do spokojnej jazdy, zarowno po miescie jak i poza nim, duzo miejsca dla 4 osob, pakowny.
~Adam
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Samochód podoba się, ogólnie mówiąc jest niezawodny, mało pali,bardzo dobrze sprawuje się na drodze. Naprawdę polecam!!!!!!!!
~Śmigol
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Polecam to auto tym, którzy szukają auta taniego w zakupie i eksploatacji.Ci dla których osiągi są mniej ważne będą zadowoleni.
~mariusz
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Auto dosc dobrze wykonane.Mogloby byc bardziej wyciszone i mniej palic w miescie.Czesci zamienne moglyby byc tansze.
~krystekczos@autograf.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
To naprawde bardzo dobry samochud.Tani i niedrogi w utrzymaniu jak na tej klasy samochud.Polecam go wszystkim.
~Bartosz Machaj mach@by.onet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Rocznik 1991 jest naprawde super solidnym autem w przeciwienstwie do "wyplastikowanych" i zelektronizowanych pozniejszych modeli.
~alvaro
Hatchback 1.4 71KM 52kW
w sumie duzo narzekania, ale i tak go lubie, gdyby nie rdza to bylo by to srednie autko:)
~Mistrz
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Byłem z auta bardzo zadowolony ale w skrócie opiszę go; Mułowaty, ekonomiczny, tani w zakupie.
~sylvocompany
Hatchback 1.6 105KM 77kW
auto spóźnione ze swoim startem na rynek inaczej by byl chicior bo golfa1,2,3 kładzie na łopatki
Dziennik kosztów dla Ford Escort V Hatchback
12,0
~czerwona strzała
Hatchback 1.6 105KM 77kW
odulnie autko sprawuje sie dobrze jeszcze nigdy go niemusiałem pchac zawszedojechałem do celu
Ford Escort V Hatchback