Lista ocen Ford Escort V Hatchback (143) - Całokształt

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~esr91
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Łącznie auto przejechało 580tyś km. Przez wiele lat znakomicie służył. Escort przyjechał z Francji w 95roku, 13 lat jeździła nim po Polsce cała rodzina (4 osoby). Zdarzało się, że robił po 10tyś km miesięcznie. Były też kolizje, które były dobrze naprawione, auto cały czas jeździło prosto.
~Łukasz
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Auto nie jest raczej awaryjne, zjeździłem nim prawie całą europę i nie miałem żadnych poważnych przygód z tym autem poza opisanymi powyżej. Ale jak na auto 15-letnie uważam, że jest ok. Moje zastrzeżenia to silnik, który jest wyraźnie za słaby. Przy pięciu osobach na pokładzie to auto się toczy a nie jedzie.
~Infinity_
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ogolnie gdyby nie problemy z silnikiem w zime to auto jest mega nie zawodne, i pancerne. Skrzynia biegow mega wytrzymala, raz udalo mi sie ja popsuc podczas robienia obrotu o 180* na wstecznym przy pelnym gazie ;) Karoseria troche rdzewieje ale to jest auto z 91 roku !
~pitro26
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Ogólnie - niezłe auto za niewielką kasę. ekonomiczne (+duży zasięg - zbiornik 55l), w miarę wygodne i pakowne, niezawodne - poza drobiazgami, do których mozna się przyzwyczaić. silnik 1.3 zdecydowanie za słaby, beznadziejna dynamika, ale co zrobić - coś za coś.
~ZXCV
Hatchback 1.4 74KM 54kW
NIGDY WIĘCEJ!!! KLĄKRY! Po 16 latach trafił na złom i tam też powinien trafić prosto z fabryki a nie na drogi! Nie wiem kto to projektował ale z pewnością był pijany, upośledzony, głuchy i niewidomy!!! Każde inne auto jest lepsze od tego szmelcu!!!
~ANTY ESCORT!
Hatchback 1.4 71KM 52kW
z autopsji : szczerze odradzam zakup FORDA a juz napewno z motorem o poj 1.4- robi duzo halasu a jechac nie chce.korozja w tym aucie przybiera monstrualne rozmiary(SPRAWDZIC PODŁOGE!!!) NO I TO SPALANIE.... ------ostatnie moje auto na "F"------
~rokefeler
Hatchback 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
wszystko ok tylko blachy... wlewu mi jeszcze nie wzięła ruda, ale tylnie nadkola już zrobiłem, teraz czas na progi, aha nie widziałem tego w innych egzemplarzach ale wyszły mi purchle pod zamkiem z prawej strony, ale ten typ tak ma:)) jestem zadowolony
~virus.ja85
Hatchback 1.4 71KM 52kW
ogolem samochod bardzo mi sie podoba.bez problemowe eksploatacja w ciagu 5lat jazdy,a noge mam ciezka i nawet grama oleju nie bierze.bardzo dobry samochod.jesli bym zmienal kupil bym escorta tylko z wiekszym silnikiem chociaz 1.4 tez nie jest taki zly
~marcin
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Warto jest kupić Escotra po 1995 roku, poprawiła sie jakość samchodu. Mogły by mieć lepsza blachę. Silniki 1,6 90 KM będą najlepszym wyborem które zapewniaja lepszą dynamikę i przyspieszenie. 1,4 są ciut za słabę brakuje im dodatkowych 20 koni
~marcin
Hatchback 1.4 74KM 54kW
Escort jest to ciekawy samochód, wygodny przestronny,tani w utrzymaniu,jednak przed 1995 roku jakość plastików i obić tapicerskich na słabym poziomie. Warto kupić ten samochód z silnikiem 1400 lub 1600 pojemności, pozostałe silniki sa za słabe
Ford Escort V Hatchback