Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.4 71KM 52kW 1990-1992 (28) - Ergonomia

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Tyle schowków ile trzeba jak na tą klasę i rok samochodu.Wszystko pod ręką.Denerwujący przycisk do świateł awaryjnych.W fajnym miejscu jest dźwignia otwarcia maski silnika.A nie jak w innych po boku i gdzieś schowane.Tu jest na widoku i jeszcze na czerwono.
~SoundsCl@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
wszystko jest na miejscu,nie mam nic do zarzucenia...nie wiem czemu inni czepiają się umiejscowienia elektrycznych szyb w kanale środkowym obok recznego...tam jest 100% dobre miejsce, a nie na panelu drzwiowym gdzie się wykrzywia rękę :/
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Wszystko pod reka, przyciski intuicyjne. trocha awaryjne dziwnie umieszczone (ale na szczesie nie trzeba ich uzywac). To niewatpliwie zaleta samochodu. moja ocena 5
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
dużo plastików które czasami lubią trzeszczeć ale bez większych problemów można to naprawić, poza tym wszystkie przyrządy są pod ręką i nie ma problemu z ich obsługą
~Andrzej "Andy"
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Porównajmy z VW z tego okresu i ocena sama się nasówa. Wszystko w zasięgu ręki, miły wygląd, czytelne zegary, tylko ta jakość plastiku :( , w bogatszych wersjach ok.
~soltys
Hatchback 1.4 71KM 52kW
słabszy punkt przynajmniej mojej wersji denerwuje mnie brak możliwości regulacji kierownicy w lepszych wersjach tego problemu nie ma poza tym wszystko na swoim miejscu.
~haski
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Ogólnie jest dobrze, wszystko pod ręką ale siedzenia mogly by miec lepszy profil, poza tym włącznik "awaryjnych" stwarza zagrożenie na drodze ;)
~marcin
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Wszystko praktycznie jest pod ręką, lecz włącznik do świateł awaryjnych powinien się znajdować na środku deski rozdzielczej a nie za kierownicą
~Wuipe
Hatchback 1.4 71KM 52kW
podczas wyjazdów dla 1/2 osób bardzo pojemne auto, przy 4 zaczyna się robić ciasno (w zależności od załadunku)
~Bartek
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Moim zdaniem wszystko na miejscu.Chociaż pulpit jesli bylby wychylony do kierowcy jak np w astrze byłoby lepiej!
Ford Escort V Hatchback