Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (243) - Całokształt

Na liście zabraknie 245 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Autko, poza spalaniem, jak najbardziej w porządku. Nie wymagajmy w końcu cudów od auta, które ma 17 lat na karku.
~Królik
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Z auta jestem zadowolony. Jeżeli wyeliminuje się korozję i trafi na zadbane auto (a o to jest ciężko) to jest to świetny pojazd
~Sosi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Auto Powolne, ze względu na słabą elastycnzość raczej nie dla kobiet. Koszty eksploatacyjne są minimalne, ponadto się nic nie psuje.
~Wojtek Ford
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
gdyby fordy miały lepsze blachy powiedziałbym że b.dobrze. mój póki co ma tylko jeden bąbel rdzy na nadkolu. ogólnie udane autko
~Łukasz S.
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Escortem jezdzi sie badzo przyzwoicie małe spalanie Niska cena zakupu auta Czesci zwłaszcza zamienniki:) nie drogie
~aga
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Boskie autko! Mój znajomy sprzedał podobnego forda i teraz nie może tego odżałować. Sylwetką nie odbiega tak bardzo od nowości . . .
~meti
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
szczerze ? Życzę dużo pieniędzy, szczęscia, cierpliwości i kilku akumulatorów w zimie kupującym ten samochód.pozdrawiam
~S.esco
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
w porównaniu do poprzednich moich pojazdów - to to jest rewelka, zwłaszcza że silnik ciagnie na 4 od ok.40....:)
~jaco
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
narazie nie narzekam jak powoże się trochę dłużej to może podsumuję go jeszcze raz mam nadzieję że może być tylko lepiej!!!
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback
6,1
9,8
~mandaryn
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
ogólni jest ładny a na pewno ładniejszy od golfa 2 ktore ostatni poszły w góre za vw 1992 diesla tzeba dać 6500 wole forda!!!!!
Ford Escort VI Hatchback