Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (243) - Całokształt

Na liście zabraknie 245 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oktav78@o2.pl
Hatchback 2.0 i XR3 120KM 88kW
Możę nie trafiłem na dobry egzemplarz ale nie zaryzykuje 2 raz łądne autko fajne osiągi zaweszenie dobre ale nietrwałe ,nawet mi raz półośka wyskoczyła
~tir
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
auto jest godne uwagi i polecenia,jest mało awaryjny a czesci do niego sa po przystepnej cenie , bagaznik jest dosc sporych rozmiarow jak na auto w tej klasie
~Rafi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Życzę każdemu by był zadowolony ze swojego auta tak jak ja jestem zadowolony z mojego. Najgorsze jest w nim to, że nie chce się go zmieniać....
~kojakgk
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólem... auto dla tatu, mamy, i bachorków:-) sprawdzi się w 100% ja szukam nadal czegoś innego ale auto uważam za dobre... poprostu to nie jest to!!!
~papa
Hatchback 1.3 60KM 44kW
escort to samochód wygodny, przestronny ale z silnikiem 1,3 nie ma przyśpieszenia a i spalanie jest za duże ok 10 l. po za tym ok w końcu to nie wyścigówka
~zaleskim@lakron.pl
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
nigdy nie stanal na trasie, wiec to mu chwale, kiedys mi wystarczal, teraz cos wiekszego trzeba kupic, w koncu to nie zona, mozna zmienic
~oliw1981@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
eskort tak ale nie z silnikiem 1,3l najbliższy konkurent to polonez. podobne osiągi,zużycie paliwa,podobna wygoda
~Leito_27
Hatchback 1.3 60KM 44kW
nie mam wysokich oczekiwań od auta z tej klasy ogólnie jestem zadowolony z auta
~miszelll1989
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
tanie i dobre auto oczywiscie jesli o niego zadbamy : co roku konserwacja nie wolno dopuscic do pojaweinia sie rdzy :)
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback
6,1
9,8
~Michal
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Autko jak na tą klasę w porównaniu do modeli innych marek według mnie wygląda i klasyfikuje się nieźle, jak nawet nie lepiej.
Ford Escort VI Hatchback