Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (243) - Całokształt

Na liście zabraknie 245 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mazi
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Bardzo satysfakcjonujący samochód, sprawia solidne wrażenie i nieźle jeździ. Ma oczywiście swoje wady, głównie z zakresu ergonomii i w moim przypadku spalania. W wersji trzydrzwiowej, na alufelgach wygląda niemal sportowo.
~cj_Kai
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
bardzo dobry samochód wersja "Saphir" Touring ...fotele Recaro biale tarcze wskazników 15" felgi z oponami 195/50 R15 90KM wystarcza do dynamicznej jazdy ... ogolna niezawodność ... powoduje ze go lubie choc posiadam jeszcze Focusa
~dobron@klienci.pkobp.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Ogólnie dobry samochód, dobre siedzenia welurowe ( latem nie najlepsze ), sprawnie działające wspomaganie kierownicy, stosunkowo niezawodny-właściwie nigdy mnie nie zawiódł, a drobne niesprawności nie wpływaja na ocenę ogólną.
~Max_Kce
Hatchback 1.3 60KM 44kW
wg mojej opinii w tej wersji silnikowej totalna pomyłka. Sam Escort był autem udanym i w miare wygodnym jak na swoją cenę auto ma swoje plusy, aczkolwiek w tej opcji silnikowo/rocznikowej poprostu nie warto.
~Kamil
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Fajny samochodzik.w moim przypadku przysłowie o "g... wartym fordzie" się nie sprawdziło :) jestem zadowolony z niego. Pomimo sporego przebiegu (prawie 300 tyś) jest w bardzo dobrym stanie.
~karool 20l
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
jak na taka cene 4500 za auto z gazem na alumach, wspomaganiem centralnym zamkiem i szyberdachem heh to jest super male modifikacje i sie dziewczyna sie podoba heh chyba ze ja wkoncu mam 20 lat hehehe
~ciubasa
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jest to moje pierwsze ałto ale nie jest tak zle jezdziłem gorszymi samochodami w tym wieku ,oczywiscie niema porównania do audi czy bmw chodzi mi o kofort jazdy ale za taka cene niema co narzekac
~Pawel
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jak na tą klasę auta w środku wygląda całkiem przyzwoicie. gdybym tylko mial silnik 1.6 16V byłoby idealnie. Auto stosunkowo dobre i nie drogie w eksploatacji. wygląd zewnętrzny też nie budzi zastrzeżeń.
~pawelkoscik@plusnet.pl
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Moim zdaniem jest to samochód godny polecenia szczególnie osobom, które cenią sobie dobre osiągi i wygodę. Nie polecam jako auto rodzinne, raczej młodym ludziom ze sportowym zacięciem.

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~slawczy
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Escort jest dobrym samochodem, mając wersję z Niemiec, welurki, solidne wykończenie itp, na prawdę jest przytulnie w tym autku, może tylne zawieszenie (belka) mogło by być lepsze i mniej plastkiu w środku
Ford Escort VI Hatchback