Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (243) - Całokształt

Na liście zabraknie 245 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~YaReQ yareq57@go2.pl
Hatchback 1.8 GL 76KM 56kW
SONG TRIBIUT This is the BEST car in the world! This is the BEST car in the world! ohhhhhhhh This is just a tribiut You must belive me J wish You will race him.....
~gruca-s@dwory.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
NIezly samochod jak na swoja klase i cene. Przecietne osiagi ale za to bezstresowa eksploatacja, dobry dostep do czesci i zamiennikow, minimalna awaryjnosc i maksymalna radosc z posiadania.
~AdinoFE6
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Samochód godny polecenia. Mała awaryjność, małe spalanie itp... Uważać trzeba na korozję, oraz zawieszenie, ale nie jest tak źle... Naprawy bardzo rzadko się zdarzają...
~scorpian
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Oceniając to autko po całokształcie mogę wystawić tylko jedną ocenkę- DOBRY. Ekonomiczne i niezawodne, tak w dwóch słowach można je określić. Idealny dla początkujących driverów!
~marcin
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie jestem zadowolony, jak na 1994r spisuje się bardzo dobrze, jednak nie należy on do samochodów wygodnych, z przodu zawsze coś wali i stuka, jest dosyć głośno(ale bez przesady).
~Jarek
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Wcześniej miałem escorta i to mój drugi samochód i ten sam model.Mechanika odwiedzam tylko przy wymianie klocków,albo oleju .Do silnika jeszcze nigdy nikt nie zaglądał a ma 170 000 km.
~Allegro
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Zdecydowanie dobre auto, jeżeli ktoś nie potrzebuje emocji. Idealne, by codziennie do niego wsiąść i dojechać do pracy. Mało się sprawdza przy większych wycieczkach lub transporcie.
~Maxiou@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Mimo słabego silnika(w tej wersji) i paru niuansów jest to naprawde tanie i wdzięczne auto, idealne dla kogoś kto chce jeździć tanio i wygodnie oraz nie jest maniakiem szybkiej jazdy.
~Maxiou@o2.pl

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~betelegeus@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
MINUSY - sporo pali, nie jest to samochód do wyścigów, trzeszczące plastiki PLUSY - wygodny, raczej sie nie psuje, jak za tą cene to naprawdę niezły samochód.
Ford Escort VI Hatchback