Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (243) - Całokształt

Na liście zabraknie 245 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bredo e-mail tomi54@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 GL 76KM 56kW
ładne i niedrogie , niezawodne autko za niewysokie pieniadze, pod warunkiem ze bylo zadbane, bardzo dobre osiagi, w miare niedrogie czesci latwy w ewentualnych naprawach
~piotrk@rmf.pl
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Przestronny samochód, bez problemu 4 osobowa rodzina jeździ nim na wakacje. Typowy samochód do wszystkiego. Zawodność poza silnikiem niewielka. Gdyby nie ten silnik dałbym nawet +4
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
jeśli chodzi o całokształt to cena za jaką go kupiłem była bardzo dobra ale teraz nawet się go nie opłaca sprzedawać zrobiony dla siebie
~Mativkus@onet.eu
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
coz zec jak to kiedys kumpel powiedzial "niekazda morda pasuje do forda" troche cierpliwosci i czulosci to autko sie odwdzieczy... dobre auto w dobrej cenie
~Jajcarz-EscortDriver
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Dobry samochód, przedewszystkim tanszy niz astra czy golf, bezposredni konkurenci którzy za wieksze pieniadze nie oferują niczego wiecej.
~Zago zago601@gazeta.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Dobre auto dla rodziny. Duży bagażnik, czworo drzwi. Elastyczny, mocny silnik. Należy w miarę regularnie sprawdzać stan zawieszenia, przeniesienia napędu.
~piotrb
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Mam go od czerwca br, do roboty były wahacze, tłumik (koszt 400zł) a na wiosnę - rdza na nadkolach. Ogólnie fajne auto i za małe pieniądze :-)
~Daniel
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Fajna wersja, dużo pierdułek i to cieszy, nie psuje się jeszcze. Spalanie katastrofa, muszę go przebadać bo wszystko chodzi jak w zegarku a tyle pali.
~emg
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Za tę cenę nie jest wcale źle, ot, taki sobie przeciętniak. Zrobiłem nim dopiero 30 tkm i jak na ogólny przebieg to nie ma na razie co narzekać.

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kazik
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
po 2000 zatarł się silnik wymieniłem go na nowy ale po 40000 tysiącach pęk wał ,po 62000 urwała się kierownica ,a 80000 rozpołowił się
Ford Escort VI Hatchback