Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (211) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 277 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GallAnonim1981
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Słabe zawieszenie - trochę szybko puka i stuka, ale dużo złej roboty robią nasze Polskie drogi:( Auto przyczepne i fajnie trzyma w zakrętach, zawieszenie bardzo wygodne,
~Królik
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto dosyć miękko zestrojone. Po wymianie wszystkich amortyzatorów, założeniu felg 16\' i opon 215/40 auto bardzo pewnie trzyma się drogi i potrafi zawstydzić wiele nowszych aut.
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
zawieszenie nie najlepsze cały czas coś puka stuka sypią łączniki stabilizatora sworznie na wahaczu strasznie miękkie nie najlepiej trzyma się drogi całe szczęście tanie w naprawie xD
~Ramzes
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Pomimo wymiany sprężyn i amortyzatorów, tył miałem nizej niz przód. Seryjne spręzyny sa do bani. Cztery koła w bagażniku i piec osób w srodku to mak ile moze udźwignąć.
~marcin.kowalski2@ntlworld.com
Hatchback 1.8 XR3i 16V 4x4 105KM 77kW
Auto prowadzi sie pewnie do predkosci 120km/h powyzej juz bywa roznie,dosc sztywno zawieszone pewnie wchodzi i pokonuje zakrety i to tworcom Escorta akurat wyszlo
~emg
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Sztywny jak wóz drabiniasty, ale miło wchodzi w zakręty, no i przód nieco za niski (silnik ciężki jest). Amortyzatory nie wymieniane od nowości 74 - 82 % skuteczności
~Krolewnasniezka@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
zgroza....normalnie zgroza!!! auto zwyczajnie pływa,ale można któreś tam mięśnie w rękach wyćwiczyć od ciągłego trzymania siłą kierownicy...
~Barteklo
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jestem kompletnie niezadowolony z zawieszenia. Co pół roku - rok wymiana simerbloków na wahaczach - NIE NA POLSKIE DROGI TO ZAWIESZENIE!!!!
~Geno
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak przyklejony do drogi..Jedzie jak po szynach..na zakretach nie przechyla sie praktycznie...Bardzo dobry komfort pomimo tak zestrojonego zawieszenia..
~alan
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód prowadzi się dość dobrze, układ jezdny wymaga dość częstych napraw w naszych warunkach- naszczęście części nie są zbyt drogie.
Ford Escort VI Hatchback