Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (211) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 277 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rastan
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bez zastrzeżeń. Wcześniej jeździłem starymi mercami, citroenem berlingo, fiatem tempra oraz oplem zafira. Escortem jeździ mi się najlepiej.
~Krzych rollings@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
mam nadzieje że nie przechwalę, ale podstawowe wymiany, plus drogi to standart,poprzednio jeździłem focusem, escort za miękki czasem aż denerwuje
~mlody xr3
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
to wlasnie mi sie w escorcie nie podoba ze jak jezdze szybko po dziurach i daje mu po dupie to czesto wymieniam tuleje na wahaczach i laczniki stabilizatora
~DziaQb
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
jak narazie to tylko sworznie wymieniłem, ale został kupiony juz z wybitymi takze nie jestem w stanie konkretnie powiedzieć coś na ten temat
~Kuba
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Ze wspomaganiem można kręcić kierownicą jednym palcem. Zawieszenie też bez zarzutów ( może trochę twarde, ale to normalka w niemieckich autach ).
~daszy
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Ja na nasze polskie wspaniałe drogi to i tak nieźle. Wymiana tulejek met-gum na wahaczach. Przekładnia szybko zaczyna podciekać (dziury) wiadomo ;)
~miszelll1989
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
zawieszenie sportowe, wspaniałe właściwosci jezdne super jazda w zakreteach lecz po \"dziurach słychac troche tylna belkę\"
~marcin
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Także przeciętny, prowadzi się dosyć dobrze, ale z przodu zawsze coś puka i stuka, ale ogólnie wystarczy zrobić co trzeba i jest ok.
~wkos.wroc@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
WOW! auto mnie totalnie zaskoczyło doskonale trzyma się drogi. w porównaniu do pandy, starej astry czy kadetta escort o NIEBO lepszy
~kosciak
Hatchback 1.4 75KM 55kW
trzyma sie drogi, ładnie włazi w zakręty, hamulce żylety, jednak dziury dość odczuwalne ( tu duży minus z porównanie np do mondeo )
Ford Escort VI Hatchback