Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (211) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 277 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ksiaże
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
dobre zawieszenie na nasze drogi tyle tylko ze bardzo kłopotliwe: bardzo szybkie zuzywnie sie elementów zawieszenia
~darsong@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Kiepsko auto ma 160 tys km padla mi maglownica ktorej kosz to kosmos, stuki dochodza od nadwozia, o amorki trzeba dbac.
~fama
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
łożyska zużywają sie b.szybko, koszt kompletu łożysk nie nie jest wysoki, pozostaje tylko samodzielna wymiana i można ocenić na dobry
~lukinigga@tlen.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Dobrze trzyma się drogi i nie boi się ostrych zakrętów nawet przy większej prędkości.
~scorpian
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto prowadzi się całkiem sympatycznie. Pomijając fakt, że nie posiadam u siebie wspomagania kierownicy.
~Driver:)
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nie mam orginalnego zawieszenia jest troche twardsze i obniżone i prowadzi sie dobrze
~werser
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Prowadzi sie jak po sznurku nawet mniej doswiadczeni kierowcy dadza sobie rade z opanowanie tej maszyny :).
~jurekielich
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Dobrze trzyma sie drogi , nawet na zakretach przejazdzanych z dużą prędkością, minus za reakcje na dziury
~Jajcarz-EscortDriver
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Nie za miekki nie za twardy, taki w sam raz, niestety usterkowe podwozie i zawieszenie
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback
6,1
9,8
~ggrzech@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Zawieszenie dobre do trochę szybszej jazdy. Nie buja na boki. Dla niektórych może być nieco za twarde
Ford Escort VI Hatchback