Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (243) - Całokształt

Na liście zabraknie 245 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marmisia
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jest OK, 8 latek ma, 1,5 roku nim jezdze i zmieniam tylko olej, paski, filtry itp. Raz mialem problem z cylinderkiem hamulca, ale wymienilem (25 PLN) i jest OK. A jeszcze katalizator w srodku mi sie chyba rozlecial to go wywalilem i akumulator juz niestety tez musialem wymienic.
~SaTI
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Super auto jak go kupilem rok temu mial tylko 18tys przbiegu co na te rok czyli 1993 jest po prostu niewiarygodne. Auto bylo uzywane przez starszego pana ktory uzywal je glownie do jazdy w niedziele do kosiola i na dzialke. Auto proktycznie nowe tylko szkoda ze ma tylko 60KM
~Escoot
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Drobne gadzety nawalaja Tylnia wycieraka dziala tylko na dziurach Mam problemy z wlacznikiem kierunkowskazo Jak wrzucammigacz to czasem zapalaja mi sie dlugie a niby mam wymieniony... To sa drobiazgi a tak to autko superKocur a wlasnie troche wydaje mi sie za twarde
~marzena
Hatchback 1.8 GL 76KM 56kW
mam to autko od roku i jestem zadowolona, przy przebiegi 135000 zawieszenie bez zarzutów, silnik pracuje bardzo równo, ostatnio wymieniłam świece ale i bez tego zimą odpalał bez najmniejszego problemu, przy niewielkiej masie samochodu silnik 1,8 16V daje niezłego "kopa"
~Kleju16v
Hatchback 1.4 71KM 52kW
nie narzekam nigdy mnie nie zawiódł, w zimę większość osób nie mogło odpalić swoich samochodów ja nie miałem z tym problemów, ogólnie bardzo dobry samochód dla młodych osób którzy chcą jeździć samochodem niedrogim w kupnie i w eksploatacji
~GallAnonim1981
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
W sumie jak na tak stare auto, które jest zżarte przez rdzę i korozję daje radę. Moje sprzedałem mimo tych wad - nowy właściciel o nich wiedział ponieważ miały wpływ na bezpieczeństwo, ale instalacja LPG działa cuda i auto sprzedałem w tydzień.
~black_milk
Hatchback 2.0 i XR3 120KM 88kW
RS 2000 to bardzo szybki samochodzik tylko ze troszke awaryjny ale poza tym daje bardzo duzo frajdy z jazdy da sie nim wyprzedzic wiekszosc samochodow(fajne sa miny wlascicieli BMW i mercow taki glupi escorcik a nie daje im zadnych szans) polecam
~Mlsio
Hatchback 1.8 GL 76KM 56kW
Mam XR3i, generalnie jestem zadowolony, auto calkiem niezle sie kręci, oczywiście zużycie paliwa typowe dla forda(duże), ale też niewyżyłowany silnik, auto ma kilka mankamentów, przede wszystkim zawieszenie w xr jest nie na Polskie drogi. W sumie Polecam
~Janek
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Samochód bardzo wygodny ,używam go jako drugie auto głównie do załatwiania \"spraw na mieście\" choć przy okazjonalnych wyjazdach na trasę też okazuje się OK. Tylko niepotrzebnie założno do niego gaz ,te silniki tego nie lubią.

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Alamay
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Pozytywnie :) dobra furka dla studenta czyli mnie, do jazdy glownie po miescie. W tracie kiepsko bo 60 kucy pod maska sobie nie radzi (dlatego teraz przesiadam sie na troszke starsze tipo full opcja 2.0 pod maska heh :)
Ford Escort VI Hatchback