Lista ocen Ford Escort VI (147)

3,5
~Driver:)
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód Bardzo Dobry jak na swoją cene, kupilem go ponad rok temu i jezdzi prawie bez problemow.Raz mi odmowil jazdy z winy przekaznika pompy paliwa na Allegro 15zl:D aja wstawilem od BMW ktory znalazlem u znajomego w garazu:).Acha Kupilem go z junkersem(LPG) same problemy mialem jak jezdzilem w gazie az wkoncu zdemontowalem Junkers to okazalo sie ze przeplywomierz powietrza sie popsul z winy gazu ale przeczyscilem i chodzi dobrze:). Bardzo...
3,8
~werser
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bylo by doskonale tylko to spalanie, ogolnie jak sprzedawalem to auto to lezka mi sie w oku zakrecila.
~Królik
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Z auta jestem zadowolony. Jeżeli wyeliminuje się korozję i trafi na zadbane auto (a o to jest ciężko) to jest to świetny pojazd
~SebownikilleR
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo elastyczny od 2 tys do nawet 4,5 - 5 tys ma moc, z kulturą pracy to róznie bywa mi to nieprzeszkadza wrecz powiedzialbym ze ladnie brzmi ale niektórym moze to dokuczać szczególnie przy wyższych obrotach (Silnik)
~GallAnonim1981
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
W sumie jak na tak stare auto, które jest zżarte przez rdzę i korozję daje radę. Moje sprzedałem mimo tych wad - nowy właściciel o nich wiedział ponieważ miały wpływ na bezpieczeństwo, ale instalacja LPG działa cuda i auto sprzedałem w tydzień.
3,7
~miszelll1989
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
tanie i dobre auto oczywiscie jesli o niego zadbamy : co roku konserwacja nie wolno dopuscic do pojaweinia sie rdzy :)
~cichy
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
cicho, trzeba zerkać na obrotomierz. Dosyć skoczny, równa praca. (Silnik)
~czekaju, czekaju@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kupiłem go 3 lata temu w Niemcach. Przyjechałe nim sam ponad 1000 km. do domu - dojechał. Silnik sprawuje się dobrze pomimo przebiegu. Zagazowałem go zaraz po przyjeździe do Polski. Wymiana rozrządu, filtry i oleje co 10000 i wszystko gra. (Silnik)
~ratay
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
samochod sprawdzi sie u osoby bez zapalow do sportowej jazdy...
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI
6,1
10,7
10,7
~jurekielich
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie mówiąc jestem zadowolony z kupna escorcika, silnik 1.6 16v daje duzo frajdy z jazdy