Lista ocen Ford Escort VII Hatchback (340) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 573 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
W moim egzemplarzu brak jest filtra przeciwpyłkowego co uważam za dużą wadę, szyby w deszczowy dzień szybko odparowują, nawiewy idzie ustawić tak aby osobą siedzącym z przodu było dobrze.
~mistrz
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
nie posiadam klimy bo uwazam ze jest ona nie potrzenym rarytasem jak jest za goraco to otwieram okno jak za zimno to ogrzewanie na full i po jakims czasie i tak sie robi cieplo bo diesel grzeje pieknie
~pablock
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wentylacja jest w porządku dmuchawa daje czadu na 3 biegu że nawet się go nie używa. Ogrzewanie jest rewelacyjne zapodaje bardzo ciepłe a nawet gorące powietrze jak się ustawi pokrętło.
~N.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Szczerze powiedziawszy beznadzieja, wentylacja przy gorącym silniku wali ciepłem, a w zimie nie grzeję tak jak powinna, a jak już się rozgrzeje to nie da się oddychać bo robi się za suche powietrze.
~Witas
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Ogrzewania w Hiszpanii nie uzywam. Klimatyzacja --- manualna ale jest. Trzeba czasu do schlodzenia wnetrza. Po schlodzeniu przyjmnie. Po dluzszym czasie za zimno :) Lepiej otworzyc okno.
~fodzikowiec
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
brak wspomnianego już przez inny ogrzewania przedniej szyby sprawia, że są kłopoty z parującą szybą, ale włączona klima przyspiesza wszystko i problem znika. Zimą grzeje, latem chłodzi i działa bez zarzutów
~wurkut
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogrzewanie bardzo dobre. Wentylacja taka sobie. Latem przy opadach deszczu i dużej wilgotności powietrza bywają problemy z zaparowanymi szybami. Przydałby się zamknięty obieg powietrza...
~Mateusz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto szybko sie nagrzewa, polecam świetny bajer w escortach z ogrzewaniem przedniej szyby, jesli chodzi o nagrzanie z zimnego silnika nie trzeba dlugo czekac, jednym slowem to jeden z jego plusów.
~Vega
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wentytlacja i ogrzewanie działa u mnie wydajnie i prawidłowo. Oceniam na 4 z racji tego, że raz padł mi nawiew i nie miałem 1 i 2 biegu. okazało się o ile dobrze pamietam, że to jakiś opornik.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Hatchback
6,4
9,4
10,9
~ouragan
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
W zimie szybko się nagrzewa. W lecie pomimo zaledwie 3 biegów dmuchawy nawiew wystarcza. Oczywiście jak na wóz bez klimy. Szyby odparowują dość szybko. Wszystko można dość precyzyjnie ustawiać.
Ford Escort VII Hatchback