Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (153) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rraffall@ahoj.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
w swojej klasie jest najtańszym autem (nie licząc żałosnego daewoo) cieszącym się niezawodnością. Do tego jest dość duży, wygodny i mocny (silny też) Za niewielką dopłatą można mieć całkiem niezłe wyposażenie
~stasienk@zelmer.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
z posiadanym wyposażeniem /ABS, el. reg. i podgrzewane lusterka boczne, el. reg. siedzenia kierowcy, podgrzewana przednia szyba/ autka konkurencji znajdują się na wyższych półkach cenowych
~Darek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Eskorty teraz są bardzo tanie, jeśli trafić na model z uszanowanymi podłużnicami i karoserią to tylko brać. Jeśli chcesz kupić escorta to tylko z wcześniejszym obejrzeniem w kanale.
~mateuszz26@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
daje 4 ponieważ zapominam o zawieszeniu. autko jest tanie a wyposazenie super. mój jest full opcja tylko bez lusterek elektrycznych.ktoś chce pogadac o tym aucie zapraszam na meila.
~harmon1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nie kupi się innego lepszego auta w takich cenach z takim wyposażeniem. Stosunkowo nowe rozwiązania technologiczne, dobre wyposażenie. Ceny części też są do przeżycia.
~Kamil_Krasnik_F
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
jak na rocznik i 95 maj model km7 kupilem za 6000l w pazdzierniku a wyposazenie jest moze nie pelne ale jest spoczko wiecc nie wiem co innego w tej cenie by kupil
~gross
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Stosunek jakość/cena wypada korzystnie, nabyłem go po dość niskiej cenie jak na samochod z tego roku i tak wyposażony, za golfa IV z tego roku musiałbym zapłacić ponad dwa razy tyle
~Duduś
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kupiłem 2-latka za mniej niż połowę ceny nowego kompaktu porównywalnej marki. Zaoszczędzone pieniądze można zainwestować w regularne przeglądy - i tak wyjdzie się do przodu.
~Duduś
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeżeli uda się znaleźć 3 letnie auto z małym przebiegiem (jak kupiłem swoje przy 60tys) to można nim do 200tys pojeździć, a kosztuje mniej niż, pożal się Boże, nowe Punto
~Krynio
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jest przysłowie: "Ford gówno wort" ale ja go nie potwierdzę. Poza kilkoma mankamentami Fordów do których trzeba przywyknąć ceny aut używanych są raczej interesujące i mogą skusić.
Ford Escort VII Hatchback