Lista ocen Ford Escort VII Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-2000 (34) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mario_bros@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Tu mogłoby być lepiej, zwłaszcza zimą, kiedy na zimnym silniku biegi trochę haczą. Po rozgrzaniu silnika dźwignia biegów działa płynnie.
~czajnik
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wszystko działa jak powinno, czasami trzeba zaglądnąć do linki sprzęgła, bo lubi sie przecierać. Mogłaby działać lżej.
~Pysio-Tysio
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Czasem ciężko wskakuje jedynka. Przyczyna tego jest wiek i przebieg eksplatacji auta. Ps. Ciężki jest pedał sprzęgła.
~5 lat nim jeździłem
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Hmmm ciężko się wypowiedzieć:) według mnie skrzynia jest dobra:) ale żona z córką narzekały, że ciężko chodzi:)
~michaltetek@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
tak samo nic złego jak i czegoś specjalnego nie mogę o skrzyni biegów powiedzieć. Zero problemów, zachwytów też nie ;-)
~sajmonsen@epost.no
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Krotko po zakupie popsul sie wsteczny - wyskakuje od czasu do czasu, poza tym skrzynie slychac, co w aucie z 99r. jest niedopuszczalne
~bOr
Mimo wszystko mało pojemna ´´dwójka´´ i ´´trójka´´,reszta O´K
~jasiu
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
przy 285000km pękła łapa,poza tym drobnej kobiecie może być czasem ciężko wrzucić 1,3
~Jacek145_JJ
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Za krotkie 1 i 2 bieg, brakuje tez 6 na trasie (130km/h na piatce to juz jakies 3000obr/min - halas...)
~Kris
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Idealnie zestrojona, wszystkie biegi pracowały bezproblemowo.
Ford Escort VII Kombi