Lista ocen Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW 1991-1997 (51) - Ergonomia

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ozga.lukasz@wp.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Hmmm... Brak plynnej regulacji czestotliwosci czasowej wycieraczki, suwaki do regulacji temperatury i kierunku nawiewu, otwieranie bagaznika kluczykiem (kazdy na to placze, ale latwo przerobic na elektryczne), siedzenia przednie, ktore sie depta przy wsiadaniu do tylu (wersja 3drzwiowa), przynajmniej u mnie brak regulacji polozenia kierownicy i cholerne kolo zapasowe pod samochodem, nie do wyjecia przy sportowym zawieszeniu i po skorodowaniu...
~jaan
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Wszystkie przełączniki są pod ręka, a to dlatego , że jest to mały samochodzik:)Denerwuje mnie tylko umieszenie klaksonu w lewym przełączniku, kilka razy pomyliłem jego ze spryskiwaczami. Klakson powinien przecież znajdować się w centralnym miejscu kierownicy, bo jego dość często używa się we Wrocławiu!!
~Zadowolona =]]
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Ergonomia jest doskonała. Mieszczę się w sam raz, kolana nie dotykają kierownicy, do wszystkiego mogę spokojnie dosięgnąć co jest plusem bo nie jestem wysoka, a i fotel jest dość wygodny.
~kot morderca
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Bardzo niewygodny przełącznik świateł. Po włączeniu długich trudno przełączyć spowrotem na drogowe (trzeba niemal puścić kierownicę, przełącznik trochę za daleko). Pozatym nie jest źle.
~WERT
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Wszystko pod ręką choć rodio bardzo bym prosił troszkę wyżej, dośc łatwo mozna zająć pozycj za kierownicą; to nie fiat - Włosi to ludzie o króciutkich nóżkach i baardzo długich łapach - małpy ;-)
~Marecki
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Przyciski są rozmieszczone prawidłowo, prócz przycisku(!) klaksonu. Niewiadomo dlaczego znajduje się on na przełączniku kierunkowskazów. Ergonomia foteli na dobrym poziomie.
~fracek5@op.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Brakuje otwierania bagażnika od wew, źle usytułowane stopniowanie świateł (zasłania kolumna kieirownicy) no i jeszcze brak kontrolki rezerwy(duży minus jak na auto od Germanów)
~ak-47
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Fotele wygodne, wszystkie przyciski rozmieszczone tak ze już po paru minutach pobytu w tym aucie nie trzeba odrywać wzroku od drogi by cokolwiek włączyc.
~Kamias
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Jak na wiek auta a zwłaszcza rok konstrukcji to bardzo dobrze. wszystko jest pod ręką. Nawet do suwakowej regulacji nawiewu nie mam zastrzeżeń.
~Tomek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Nie jest źle bo nie można wymagać od 15 latka żeby wnętrze miał jak nowe auta, ale jest troche denerwujących rzeczy.