Lista ocen Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW 1991-1997 (137)

~RafikFire
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Za ta kase rewelacyjne autko, nabyte od bylej tesciowej :), znam cala historie autka. Blachy troche lecialy zostaly zrobione i dobrze zabezpieczone i od tego momentu spokoj (2,5 roku).
~greniu1@wo.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Jezeli chodzi o to auto to jest to najwieksze auto w swojej klasie duzo taniej stoi od corsy
3,8
~Buli
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Jeżdże fiestą mk3 60 km rok produkcji 93 . Poprzednio tez mialem fiestke z silniczkiem 1.0 który do tego co mam teraz sie nie umywa. Autko spisuje się dobrze mimo swego wieku . przez 3 lata wymienilem tlumik srodkowy oraz krzyżak kolumny kierowniczej a tak pozatym to maszyna gwiżdże. Jestem z niej bardzo zadowolony:) (Silnik)
~Syfek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Fajnie klekocze jak mały diesel ale ogólnie jest Ok (Silnik)
3,4
~damian_klopotek@interia.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
jeżdze fiesta z 1996roku!16-zaworowa jednostka ma moc!autko ma dluga historie..sprowadziłem ją z Niemiec i niestety musiałem wymienić pierscienie i usczelniacze na zaworach bo była strasznie olejożerna!po remoncie zupełnie inne autko!opłacało sie!jest to wersja ghia!wiec wyposażenie rewelacyjne!
2,5
~Leon
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Kupić można tanio, ale przez częste naprawy łatwiej by było utrzymać starego mercedesa. (Stosunek jakość/cena)
3,6
~LOL
3,5
~sol1908
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
auto godne polecenie dla kogos kto za nieduze pieniadze chce kupic auto do jazdy po miescie, o przyzwoitych osiagach
3,6
~mario
~wojtek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
mało miejsca z tyłu utrudnione wsiadanie wersja 2drzwi (Ergonomia)