Lista ocen Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW 1991-1997 (137)

3,2
~fracek@kn.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Rozleciał się siłownik hydraliczny sprzęgła (300 zł) a do tego podpalił trochę sprzęgło w stopniu kwalfikującym się do wymiany (sprzęgło 420 zł) droga impreza... no ale cóż nic nie trwa wiecznie (Skrzynia biegów)
2,5
~Tomek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Nie polecam. Silnik 1.1 po 140000 sie rozpadł. Teraz mam 1,3 jest lepiej ale chodzi jak traktor. Co jakiś czas trzeba jakieś głupie części wymieniać. Rdzewieją progi. Zawieszenie bardzo niepewne. da sie jeździć z silnikiem 1,3 ale sa lepsze auta za tą cenę (Silnik)
~yogi
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
sporo miejsca w środku i duży bagażnik jak na rozmiary auta (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~kratek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
zamki drzwi, tłumik zamki drzwi i klapy ,wycieki oleju (Bezawaryjność (poważne usterki))
~reggie
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
padnięty ogrzewanie, np. włącza się tylko gorący nawiew (Bezawaryjność (drobiazgi))
~leon-z@o2.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Wydaje się mały, ale w śodku B.dużo miejsca - z tyłu też. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~ania
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
nigdy wiecej nie chce nawet slyszec o fordzie to najgorszy samochod jaki moglam miec
~Jarek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Witam mam Fieste Jestem z niej bardzo zadowolony Przestrona ,zadbana ładnie sie prezetyje, oszczedna barszo dobrzeradzi sie z gazem i przedewszytkim malo awaryjna (Silnik)
4,1
~neptunek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Powyzej 100km/h zancznie wzrasta zuzycie paliwa ale przeciez to nie auto wyscigowe (Ergonomia)
3,6
~Leszek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Jak na takie male autko to troszeczke za duzo paliwa bierze - tak o litr na 100km (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )