Lista ocen Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW 1991-1997 (137)

~danieliplus@interia.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
dwójka podczas włączania przy prędkości ponad 20 km/h wchodzi z oporem, niekiedy wsteczny zgrzyta (Skrzynia biegów)
3,3
~valdi
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
nie za dobra, włącznik klaksonu i awaryjnych nie w tym miejscu (Ergonomia)
~renata
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
jestem zakochana w swoim autku, z waznych cech należy dodac zwinność i jeżeli mozna tak okreslic przedmiot techniczny to moje autko ma "gracje"
3,6
~agatacichosz@wp.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Autko wprost dla kobiety, polecam, bo zwrotne, zgrabne, szybkie, ekonomiczne. Jak na ten rocznik i standard mozna by rzec, ze autko jest niezawodne.
~Dudek , boskidudek@onet.com.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Pomimo paru niedoróbek jak na ten wiek nie jest źle a wręcz przeciwnie. Ja mam zdanie , że to nie auta są złe ale kierowcy nie potrafią jeździć a druga sprawa to nasze kochane drogi.
~ssarna12@op.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Dobrze trzyma się jezdni. Ale musiałem dać nieco większe opony, czyli 14´ (Układ jezdny)
~dont
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Ogólnie dobre autko. Dość mocny silnik jak na swoje rozmiary. Dobry dla niezbyt wamagających kierowców.Dosyc dynamiczna i przyjemna w prowadzeniu.
3,5
~abc
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Po umyciu wygląda nieźle, mógłby być troche mocniejszy ale cóż takie jest zycie..... (Silnik)
3,5
~mati
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
samochod tani do nabycia. Najgorsze co jest we fordach (zwlaszcza w tych starszych) to korozja i duze spalanie. Mimo ze samochod jest 10 letni to jest niezawodny. Nawet w najwieksze mrozy palil od pierwszego razu
3,8
~Darek FF 1,3i 60 KM darsek@wp.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
jak na auto tej klasy to wypadło nadzwyczaj dobrze, dobre resorowanie i komfort jazdy.