Lista ocen Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW 1991-1997 (137)

~mazoq
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
pierwszy samochód w naszej rodzinie po kilku latach fakt, trochę za mały, lecz jak dla 1-2 osób idealny. posiadam dość nietypową wersję z 96 roku z nadwoziem starszego i moim zdaniem jest to najbardziej uroczy model ze wszystkich fiest. autko wyjątkowo "babskie" (nawet lusterko w osłonie po stronie kierowcy) kupione od dobrego sprzedawcy i zadbane może służyć baaardzo długo i wyglądać elegancko. osobiście nie potrzeba mi nic więcej :)
2,5
~Jarek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Samochód - jeżdżąca porażka. Tylko układ hamulcowy mnie pozytywnie zaskoczył,a tak to z trudem można się dopatrzyć jakichkolwiek plusów.W zimę ten jakże hałaśliwy i przestarzały silnik potrafi spalić nawet 11/l. na krótkich odcinkach w mieście.Blacha ruda jak nasz premier.Zawieszenie beznadziejne,każda mniejsza dziurka to udręka,komfort zerowy. Usterkowy, nie trzyma obrotów.Mówiąc krótko,pieniądze wyrzucone w błoto.
3,2
~roberto79a
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Już musiałem robić kapitalny remont bo się rozpierniczył - wydatek ponad 1000 zł bo tanie części... (Silnik)
3,6
~NaBuChAdOnOzOr :P
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
czasem problem z wrzuceniem biegów, niby są ale ich nie ma trzeba docisnąć mocniej drążek (Skrzynia biegów)
4,1
~Lipek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Autko zgrabne, dosyc niedrogie w utrzymaniu, ale jak to fordy za słaba blacharka, w sumie 4
~Jacek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
jak dlamnie to bomba, troche glosny ale dynamiczny jak na 1.3 polecam (Silnik)
~Guru996
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
te auto dla mnie czyli studenta co musi codziennie robic 10-15km to swietne rozwiazanie
3,5
~adedi@zwm.punkt.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
To niezłe autko, jedno z lepszych w swojej klasie, części niedrogie, osiągi w miarę. Trzeba jednak na codzień pamiętać o regulacjach i przeglądach wtedy możemy liczyć na zadowalająco wysokie przebiegi
~KB
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
z tyłu jest trochę ciasno dla osób o wzroście powyżej 180cm, z przodu OK (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
3,7
~bibo2000
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
latem trochę za gorąco w środku :/ wentylacja włączona na maxa głośno chodzi, zimą nie można narzekać szybko nagrzewa się kabina. (Wentylacja i ogrzewanie)