Lista ocen Ford Focus I Kombi (301) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 268 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzej
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
na razie bez większych zastrzeżeń. 1x zawiesił się wskaźnik paliwa- zbyt pełne tankowanie /ten typ tak ma/. Naprawił się samoistnie po trzecim tankowaniu. Poza tym nic się nie dzieje.
~mihal
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
na razie tylko 6000 km , ale wkurzaja pierdolki typu wystajaca tapicerka podlogi spod listwy progu, niedocisnieta oslona wewnetrzna slupka srodkowego (fuszerka w fabryce)
~tomaszek355
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Sam nie wiem czy takie były w moim nie występują ,no może przednie reflektory trochę matowieją i się rysują ale bez przesady to auto ma 17 lat.
~focusowiczodniedawna
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Jak to po kupnie autka używanego wkłąd łączny 1270 zł w tym 4 nowe opony, radio oryginalne 6000 CD i wymiana pompki sprzęgła. Jak dla mnie rewelacja ;)
~focus
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Przez 3 lata użytkowania (poza jednym incydentem- pedał gazu) nie miałem z nim żadnych problemów. Oczywiście standardowa wymiana filtrów, olejów, klocków, itd.
~Wojtek
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Urwana linka elektrycznego sterowania szyby w tylnych drzwiach, zacinający się zamek wlewu paliwa, czasami słaby styk na włączniku kierunkowskazu. I tyle :)
~aixam
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Małe usterki w postaci żaróweczka od podświetlenia zegarów, zgniło mocowanie żaróweczki od podświetlenia tablicy rejestracyjnej, łożysko koła.
~smok
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Jak się regularnie serwisuje auto to nie ma z nim problemu. Ja przez rok zrobiłem 40 tys. km i w zasadzie większych problemów poza wymianą żarówek nie miałem.
~tsz026@o2.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Póki co naprawiłem własnoręcznie pęknięty wężyk spryskiwacza szyby tylnej, który lał do środka, raz zerwał się gwint na szpilce koła tyle.
~Hajduk
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Wymiana paska wieloklinowego po 120 tys, po 240tys Wymiana amortyzatorów po 180 tys. Wymiana paska rozrządu po 80tys, 140tys, 200 tys 260 tys
Ford Focus I Kombi