Lista ocen Ford Focus I Kombi (301) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 268 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacubusx
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Przepalił się bezpiecznik termiczny sterujący pracą dmuchawy. Koszt bezpiecznika - 6 zł, wymiana jakieś 20 min. Czasem centralny lubi sam się zaryglować. Poza tym nic się nie dzieje.
~kierowca
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
łamiące sie przewody ,podnośniki klapy padają , fotele skrzypią odpadają łączone na zaciski pierdoły, wydech, drzwi i progi rdzewieją ... ogólnie wszechobecna tandeta - pod maską i w kabinie
~ravag
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Zawodzą duperele, głównie centralny zamek. Usterka trudna do wyeliminowania ale da się to zrobić. Poza tym póki co, wszystko działa jak powinno. Nie jest to auto bardziej awaryjne od innych.
~major0203
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
jak na 11 lat ogólnie i 3 lata u mnie to nieżle 1-stabilizator.1-komplet klocków.no czworo drzwi do naprawy tzn dolne ranty były zrdzewiałe ale wystarczyło oczyścić zaszpachlować i pomalować.
~Tomaszko82
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
W 9 letnim aucie które mam od ponad roku mam problem z: kilkoma wiązkami ogrzewania tylnej szyby, przy jednej z szyb odmówił posłuszeństwa 1 raz silniczek (wymiana szczotek zlikwidował problem).
~arek64
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Przestały działać przyciski do elektrycznych szyb, rurka pękła do spryskiwania tylnej szyby, i jeszcze zepsuł się silnik krokowy na szczęście ze wszystkimi usterkami poradziłem sobie sam.
~Wierny F
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
Po 4 latach awaria przycisku otwierającego bagażnik, możliwe było to tylko za pomocą kluczyka.Odkleiła się obudowa skrzyni biegów, co prawda ta usterka nie utrudniała jazdy ale brzydko to wygładało
~oktan99
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Pojazd użytkowany w zakresie przebiegu od ok. 60 tys do 90tys - czyli względnie młody. Żadne niespodzianki się w tym okresie nie pojawiały. Auto było regularnie serwisowane w nieautoryzowanej SO.
~marocas@gazeta.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
łączniki stabilizatora (przód), łożyska kół tylnych wszystko dzięki dziurawym nawierzchniom naszych dróg łożysko podtrzymujące pół oś poza tym wymiana tylko części eksplatacyjnych (klocki, filtry itd)
~Michał mk171@0p.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Troche z elektryką były problemy-bezpieczniki siadały i nie było tylnych świateł i oświetlenia tablicy rozdzielczej,ale po wizycie u elektryka wszystko wróciło do normy i od tego momentu jest dobrze.
Ford Focus I Kombi