Lista ocen Ford Focus I Kombi (301) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 268 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mwkl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
drobiazgi mozna samemu naprawic, przykladowo bezpiecznik termiczny rezystora dmuchawy, czy przycisk spryskiwacza przedniej szyby w manetce...poza tym nic sie nei dzieje
~grzegorz
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
auto generalnie się nie psuje, trzeba pamiętać o pasku rozrządu, najlepiej nco 90000, w porównaniu do tdci, zdecydowanie mniej awaryjne i tańsze w częściach zamiennych
~can_nibal@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
trudno ocenic auto uzywane ja troche wlozylem ok 4tys.zl ok 3 razy w roku wymiana zarowek przednich reflektorow.wymiana rozrusznika i alternatora. pasek rolki i napinacz alternatora.
~Jaan
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
psują się duperele- np. od kierowcy nie można zamknąć szyby, centralny się zaciął w 1 drzwiach, trzeba było zamek wyjąć i przeczyścić, połamany wężyk spryskiwacza w tylnej szybie
~jaro933@interia.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Przekaźnik wycieraczek. Uwaga, bardzo źle wymienia się żarówki z przodu, jak już mi padnie jedna to od razu wymieniam drugą żeby nie męczyć się gdzieś na trasie.
~hydraulikbau@op.pl
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
przy przebiegu 172 000 w 3,5 roku bez zadnej awarii, z wyjatkiem zmiany gum dolotowych do chlodnicy intercoolera , nalezy to traktowac jako material eksploatacyjny
~beert.xx
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Często przepalające sie żarówki H7. W niektórych egzeplarzach na dolnych rantach drzwi i tylnej klapie pojawia się korozja. Przy kupnie należy na to zwracać uwagę.
~tmesjasz@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
w 3-letnim samochodzie 2x zepsuło się urządzenie odpowiadające za powrót wycieraczek (sorry nie wiem jak to się nazywa), w samochodzie z klimatyzacją bardzo klopotliwa wymiana żarówek
~kuba - jales@op.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
drobiazgi padały też, np oświetlenie tablicy, przycisk el. szyby, rdza klapy bagażnika, urywana czesto na sniegu osłaona pod samochodem itd, generalnie w warsztacie mne znali
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Kombi
6,3
~grabczyk
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Przejechałem na razie 15 tys.km, używanym (kupiłem przy 55 tys) i nic się nie dzieje. To raczej słabe doświadczenie ale kumpel ma identycznego foksa od 2 lat i też nic.
Ford Focus I Kombi