Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 16V 115KM 85kW 1999-2005 (35) - Całokształt

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Benoi
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Jestem zadowolony , zainteresowanym polecam szukanie wersji Ghia, wydaje mi się ,że są lepiej zrobione. Jakość materiałów we wnętrzu, często lepsze wyposażenie . Poważnym minusem jest rdza, co prawda auto nie gnije, ale progi , drzwi generalnie tam gdzie sól najbardziej operuje możemy być pewni ,że z czasem będą ogniska. Może jakby na czas zabezpieczył i pilnował to by było lepiej. Bagażnik duży , nadkola nie zabierają miejsca , brak progu ,...
~Kmwolanin
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Przez 3 lata Foką zrobiłem prawie 20tys. km na trasie PL-NL i nigdy mnie nie zawiódł, wiedziałem że kiedy tylko chcę mogę wskoczyć do mego auta i zrobić 1,5tys. km i nie musiałem się bać o awarię. Auto zakupione w holandii i po zjechaniu do pl zabrałem auto i zarejstrowałem w pl , stwierdziłem że nie sprzedam auta które mnie nigdy nie zawiodło, kilka miesięcy temu założylem instalacę LPG LOVATO i teraz n ie dość że bezawaryjnie to jest...
~kwloch96
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Aktualnie Focusa można bardzo tanio kupić. Bardzo przyjmenie się prowadził. Niestety ze spalaniem w miescie niewiele da sie zrobić ja jezdząc bardzo ekonomicznie sprawne przyspieszanie - jazda ze stała predkoscią 1500 -2000 obr - hamowanie silnikiem nie mogłem zejsc ponizej 8.5 pb jezdząc agresywniej rosło w okolice 10 l pb. w trasie skolei bardzo fajnie bo przy predkosciach 100-110 ponizej 7 l 120- około 7 130 -
~Sebson
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Świetny samochód - tak można podsumować foczkę. Kupując nie byłem przekonany że dobrze robię (i nadal nie jestem). Ponadczasowy wygląd. Na oku miałem Opel astra 1.8, lub corolla 1,6. Pierwszy ciężko dostać i ma mniej miejsca w środku oraz brak pogdrzewania przedniej szyby. Drugi za drogi na to co oferuje. Nastepny bedzie albo nowy focus albo mondziak (za podgrzewanie szyby i silniczek:))
~sourner
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Gorąco polecam – auto prowadzi się WYŚMIENICIE i ma dobry silnik dając dużo frajdy z jazdy kierowcy. Wygląda fajnie (kwestia gustu) i świeżo jak na 8 latka i na pewno nie sposób go pomylić z innym na ulicy. Jest dość bezawaryjne i tanie w utrzymaniu. Jeśli chodzi o cenę zakupu to odpowiada wartości auta. Następny też będzie Focus
~adamsky
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
mam już drugą fokę, wcześniej miałem też kombi 1.6, teraz też kombi czarna perła metalik 1.8 benz. + LPG, Ghia, foczka składana na zamówienie, doskonale się prowadzi; uważam że jedyne auto, z którym można ją porównać to Xsara kombi - ale tylko pod względem jezdnym, w kwestii designu jest protoplastą każdego auta od kilku lat; natomiast C-max ginie w tle
~grabczyk
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Dobrze jest i mam nadzieję, że tak zostanie. Nawiasem mówiąc w związku z tym czytałem opinię na jakimś gazetowym forum. Ktoś pytał o focusa. Czy kupić?. Jedna z odopwiedzi: "Nie kupuj. Focus to strasznie nudne auto. Jeździ i jedzi i nic się nie dzieje. Mówię ci - nuda jak byk". Skoro tak, to mam nadzieję, że zanudze się na śmierć.
~tomaszek355
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Od czego mogę zacząć hmmm , no może od tego że to znakomite auto . Idąc dalej powiem więcej bo może ktoś jest na kupnie i ta opinia bardzo mu się przyda . Jeśli szukacie samochodu rodzinnego i pakownego za stosunkowo nie duże pieniądze i w dodatku które nieźle jeździ celujcie w focusa mk1 .
~w_krzysztof@op.pl
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Gdyby nie ta korozja, co jest niedopuszcalne przy tej klasie auta i jego wieku, śmiało mógłbym wystawić ocenę 4+ a tak to 3 i coś tam. Bez wątpienia zawieszenie /amortyzatory nadal pracują bez zastrzeżeń/ należy do najlepszych i niezawodnych, jak w niektórych autach klasy wyższej.
~myszowaty1@o2.pl
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Nie jestem fanem Forda wręcz odwrotnie.Do zakupu skłoniły mnie tylko względy finansowe.Spotkało mnie przyjemne rozczarowanie.W tej chwili uważam że jest to ideał klasy compact.Następny też będzie Focus.Oby II reprezentował ten sam poziom i klasę swego pierwowzoru.
Ford Focus I Kombi