Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Ford Focus

Najnowsze oceny Ford Focus

~etyk 1956
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Ford Focus III
Auto wygodne, ergonomiczne, dobrze wyciszone. Precyzyjne w prowadzeniu, bardzo ułożone w zakrętach, doskonała amortyzacja.
~HargKrak
Ford Focus III
Auto przemyślane. Może nie jest tak nowatorskie jak pierwszy Focus, ale nafaszerowane elektroniką wspierającą komfort jazdy, a to cieszy. Komfort podróżowania (z minusem za siedzenia) porównywalny z klasą wyższą (Mondeo, Insygnia). Za to zyskuje się zwrotność, funkcjonalność w mieście oraz mniej pretensjonalny wygląd, niż kompakty ze sportowym zacięciem (Megane Coupe, Astra GTC).
~TheVoytekBear
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Ford Focus III
Auto wybierałem pół roku. Głównym motywem była słaba moc poprzedniego i wynikające z tego czasami niebezpieczne, a czasami niekomfortowe sytuacje na trasie. Zrobiłem dość porządny przegląd rynku, wybrałem się na kilka jazd próbnych (Hyundai i30, Mazda 3 i Honda Civic). Nad konfiguratorami i testami video spędziłem dosłownie dziesiątki godzin. Pierwszą i ostatnią myślą był Focus i nie żałuję tej decyzji. Wybrałem benzynę bo dużo jeżdżę po...
~Piotrek
Ford Focus III
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, jazda tym autkiem , to dla mnie czysta przyjemność. Polecam wersję Titanium!
~maciobyk. maciobyk@interia.pl
Hatchback 2.0 16V ST170 172KM 127kW
Ford Focus I
Myślę że za tą cenę warto w porównaniu z innymi markami. POCZYTAJ MÓJ OPIS AUTA :)
~beretman
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Ford Focus III
Piątka z małym minusem za drobne uciążliwości jw. auto zdecydowanie godne polecenia, sporo ciekawsze od poprzedniej generacji i bardzo ciekawe na tle konkurecji, która aktulanie jest albo zdecydowanie bardziej 'prosta' albo 'przesadzona' stylistycznie.
~neon2909@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Ford Focus II
Super auto. Nie zamienił bym go na żadnego "pancervagena". Super osiągi i ESP w standardzie. Właściciel niejednego Audi lub VW nie raz zdziwił się na światłach. Super dynamika i to kosztem tak niskiego spalania. Wygląd auta w wersji FL - świetny. Agresywny wygląd, idealne proporcje i bryła. Idealnie zestrojenie silnika i zawieszenia, auto bardzo dobrze się prowadzi bez względu na warunki pogodowe i nawierzchnie. Miałem trochę aut i TO bardzo...
~Wilu117
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Ford Focus I
Jest dobrze ale zawsze mogło by być jeszcze lepiej. Po prostu focus ma drobne problemy z rdzą na tylnych drzwiach.
Dziennik kosztów dla Ford Focus
6,4
8,0
10,1
~dniklewicz
Sedan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ford Focus III
Auto w swoim przedziale cenowym jest zdecydowanie godne polecenia. Konkurencja (Golf, Civic, Astra, itd.) nie jest ani tańsza, ani lepsza, ani nowocześniejsza. Focus daje dużo frajdy z jazdy, brzmi o niebo lepiej od porównywalnych aut i sprawdza się zarówno w mieści, jak i w długich trasach. Nie jest oczywiście pozbawiony wad. Osobiście nie rozumiem, dla czego nie da się kupić mocnej wersji benzynowej z automatyczną skrzynią, ale mam nadzieję,...
~Fordziak
Ford Focus III
Bardzo przyjemny samochód - szczególnie w wersji Titanium z silnikiem Ecoboost. Mocne strony: silnik, skrzynia i zawieszenie. Aż chce się jeździć. Zaskoczeniem dla mnie były dobre materiały wewnątrz, całkiem dobre radio jak i spasowanie poszczególnych elementów.
Ford Focus