Lista ocen Ford Focus II Hatchback 3d (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Carolekkx3
Hatchback 3d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Tutaj była masakra . Nie bd wymieniał o kosztach związanych z wymianą tarcz itp ponieważ to normalna sprawa . Najbardziej balało po kieszeni jak padł wahacz, prawy lewy przegub lewa pół os pękła, padła wcześniej wspomniana elektroniczna pompa wspomagania i przy 155 tys km czeka mnie wymiana dwunasty. Do dnia dzisiejszego wydałem na naprawy około 9 tys. Nie licząc wymian co 10 tys. Km olejów i wszystkich innych filtrów gdzie kosztują razem...
~wiklina
Hatchback 3d 1.6 Duratec 100KM 74kW
84000 km padła pompa wspomagania przez podobno fabrycznie niedopracowany przewòd płynu. Dwa i pòł koła w plecy za regenerowaną, głośną pompę i diabli wiedzą jak to będzie dalej? Dwa lata temu zaświecił się "problem z ładowaniem". I tak się akumulatorek świeci,gaśnie, świeci... Nikt nie wie o co chodzi bo 3 ròżne warsztaty nie widzą na diagnozie problemu. Na forach pisali, że focus 1.6 jest pancerny. Terefere
~foxx76
Hatchback 3d 2.5 Duratec ST 225KM 165kW
Dopóki nie zaczęły siadać półosie i przeguby to nic kompletnie się nie działo. Lać i jechać. Jak padły to masowo. Przez blisko rok przerobiłem temat blisko 8 przegubów które regularnie padały, nawet wzmocnione sztuki robione na zamówienie pod moje zawieszenie. Orginalne z serwisu kosztują absurdalną kwotę.
~Hubert
Hatchback 3d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Przednie prawe, lewe łożysko (200 zł za sztukę). Problem z wodą przy świecach, spowodowane konstrukcją podszybia, nieszczelności pod spryskiwaczami. Nadchodząca wymiana szklanek zaworowych (koszt ok. 1000 zł) Poprzedni właściciel wymienił alternator, przednie amortyzatory.
~Daniel
Hatchback 3d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Przy 150 tyś. km padło mi sprzęgło w aucie.Najgorsze było to że stało się to nagle, beż żadnych oznak.Wymiana sprzęgła kosztowała mnie 500 zł. Urwałem półoś w aucie , ale to na własne życzenie ponieważ zlekceważyłem przegub , który był do wymiany , 800 zł za używany.
~poorbleedingme
Hatchback 3d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Auto ma stosunkowo niewielki przebieg i jest dość dobrze utrzymane. Żadna awaria mi się (tfu) jeszcze nie przytrafiła i podejrzewam, że nic wielkiego w tak nieskomplikowanej konstrukcji nie doprowadzi mnie do bankructwa.
~Palik23
Hatchback 3d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Wszystkie sondy były do wymiany , a błąd i tak wrócił, wymienione półosie
~Piotr
Hatchback 3d 2.5 Duratec RS 305KM 224kW
Chłodnica klimatyzacji i łączniki stabilizatorów z tyłu (ok 100tys.km)
~Piotr
Hatchback 3d 2.5 Duratec RS 305KM 224kW
Chłodnica klimatyzacji i łączniki stabilizatorów z tyłu (ok 100tys.km)
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Hatchback 3d
6,2