Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (313) - Całokształt

Na liście zabraknie 184 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Peshet
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
dobry samochodzik dla tych, komu nie przeszkadza czerwony kolor deski i ten hałas, reszta bardzo dobra, zwinny, dynamiczny silniczek, całkowicie podporządkowany kierowcy układ jezdny, ładny kształt karoserii, nie psuje się, dobre wyposażenie, poręczne sterowanie
~b.greczka@chello.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Ładny, Hatchback, wygodny , powinien być wyposażony w domykacze szyb po załączeniu autoalarmu, klimatyzację automatyczną oraz czujniki cofania i sygnalizację zewnętrzną tego manewru. Jestem zadowolony z autka a byłbym miał również pełną satysfakcję (z ceny)
~misiek
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
wygląd - mi odpowiada, trakcja - super, motor - na taki było mnie stać więc mam co mam, ale jest ok. wykończenie - i tu jest słabo plastik, plastik, plastik chociaz praktyczny ale znięchęca, wyposażenie - na dzisiejsze czasy jest ok ,ale brakuje mi komputera ( termometru)
~Leszek
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
W sumie dobrze tylko drobiazgi psują obraz np. nie można wyłączyć świateł a przecież są kraje gdzie nie jeżdzi się na światłach cały rok. Przy włączonym nawiewie na szyby klimatyzacja włącza się automatycznie. Dlaczego ? Nie jestem tłukiem i też potrafie jak potrzebuję.
~polo
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
idealny samochód za tę cenę. Najlepszy w tym segmencie. Jeśli ktoś uważa że nudny niech poczeka na auto po faceliftingu (grudzień 2007). niech się konkurencja schowa. polecam każdemu kto potrafi i chce czerpać przyjemność z jazdy samochodem (szybkiej lub wolnej...)
~iwex_a
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Ogólnie po przejachaniu 8000 km jestem zadowolony, sa oczywiscie jakies niedoskonałosci (ale mysle ze w kazdym aucie mozna sie do czegos przyczepic). Jedno co moge jeszcze dodac od przebiegu około 6000 pojawiają sie czasami jakies swierszcze (to te nasze Polskie drogi)
~wojtek
Hatchback 5d 2.0 Duratec 145KM 107kW
to juz moj trzeci Focus, i jakna razie jestem bardzo zadowolony z tych aut, proste w obsludze, niezawodne, dosc przesrzenni, spokojne auto dla pracujacej rodzinny, czy mlodych ludzi, moim zdaniem 5 drzwiowy jest najciekawsza i bardzo interesujaca propozycja dla wszystkich
~Artur
Hatchback 5d 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Zawieszenie idealne, świetnie się jeździ. Przez trzy lata wymienione tarcze hamulcowe i klocki oraz łożysko z piastą. Regularna wymiana oleju oraz filtrów gwarantuje spokojną i długotrwałą eksploatację.
~b_adamek
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Ogólnie jestem zadowolony, od remontu silnika zrobiłem 1,5 tys. km i chyba ok. może spalanie mi ciut urosło. Na trasie Lublin-Wrocław-Lublin średnio zużyłem 4,7, fakt bylo trochę ekspresówki i korki we Wrocławiu ale moje odczucie jest takie że pali więcej.
~dareczek71
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Zaczął mi odchodzić lakier z tylnej klapy - to jakieś lekkie nieporozumienia jak na 3letnie auto! Samochód nowy zakupiony w salonie - jak go kupowałem, to mi mówili, że fokusy nie rdzewieją. Weźcie to pod uwagę przy zakupie tego samochodu
Ford Focus II Hatchback 5d