Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (496)

~Wierzba
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
W zasadzie mogę go polecić, jeździ się przyjemnie. Nie sprawia kłopotów. No ale wiadomo Maybach to nie jest ;)
~burns2001
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
moim zdaniem w tym aucie jest troche za duzo plastików. na drzwiach i w tynej czesci (po bokach) mogloby byc troche więcej materiałów nieplastikowyvh
~iwex_a
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Ogólnie po przejachaniu 8000 km jestem zadowolony, sa oczywiscie jakies niedoskonałosci (ale mysle ze w kazdym aucie mozna sie do czegos przyczepic). Jedno co moge jeszcze dodac od przebiegu około 6000 pojawiają sie czasami jakies swierszcze (to te nasze Polskie drogi)
~maciek
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
jak za tę cenę, super samochód pomimo że jeżdziłem 3-a beemkami to moje kolejne auto to będzie ford :)(mundek 2.0 tdci 140km)
3,8
~Gdynianin
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Auto godne polecenia do miasta, bądź dla niezbyt wymagającej, małej rodziny. Nie kupimy ponownie auta tej wielkości, ze względu na 4 osobową rodzinę i mały bagażnik w Focusie. Gdybym miał rozważać ponowny zakup auta tylko dla 2 osób, jak najbardziej brałbym pod uwagę Focusa..
~Mariusz
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto ma świetny wygląd , jest to FFII po liftingu,jest przestrzenne, ma pojemny bagażnik, komfortowe, dynamiczne i ekonomiczne. Daje dużą frajdę z jazdy.
~Lancer1990
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Pomimo jednej usterki auto jest boskie. Ubolewałem gdy musiałem zjechać z trasy i wjechać do miasta. Jadąc 100 km/h na trasie czujesz się świetnie. Auto pokonuje fajnie zakręty i osiągi są dobre. Stylistyka Focusa jest super (Kwestia Gustu).
2,9
~Szymekss@o2.pl
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ogólnie nie kupiłbym jeszcze raz forda z silnikiem TDCI...być może wziąłbym benzynke lub diesla tddi.
4,1
~meduz
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Dobry, oszczędny i precyzyjnie prowadzący się wozik. Bardzo fajne zawieszenie umożliwia wygodną podróż. Niestety pewne niedoróbki nie przystoją jak na reklamę modelu, zwłaszcza w dobrze wyposażonej wersji - tu duży minus.
~bluesso@tlen.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Generalnie autko godne polecenia. Nowy Focus na pewno stracił trochę na ekstrawagancji, lecz dzięki temu znajdzie nową grupę nabywców. Przede wszytskim mam nadzieję, że przejął od starszego brata ogólną niezawodność. Jak na razie wszystko na to wskazuje. I jeszcze jedno: gdy ktoś Ci powie, że Ford g.. wort, odpowiedz mu, ze Nie każda morda pasuje do Forda.... !!!! :)))) Pozdrawiam. Zapraszam do podzielenia się opiniami o Nowym Focusie.
Ford Focus II Hatchback 5d