Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (496)

~Focus
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Polecam te autko bardziej od wspomnianego opla astry 3 z 1,3/1,9 diesel. Polecam bardziej także od wspomnianej corolli 1,4 d4d w której jest pełno gaf. Od hondy civic bardziej nie polecam :)
~podpisywacz
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Oceniam auto służbowe, które użytkowałem na co dzień, również w celach prywatnych. Uważam, że Focus z tym silnikiem to świetne auto. Nigdy nie miałem problemów z awaryjnością. Właściwie nic się nie zepsuło, tylko rzeczy eksploatacyjne. Wygląd wersji po liftingu jest fajny, nowocześnie bez zbędnych fajerwerków. Auto wygodne i w miarę przestronne. Trochę lepsze mogłyby być fotele, może to kwestia wersji - ja jeździłem białym golasem.
~Marcin
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Za kazdym razem jak wysiadasz z auta robisz to z uśmiechem i oto chodzi - jazda to ogromna frajda.To co ten samochód wyprawia na 5 i 6 biegu..elastyczność nie do opisania. Swietne auto, cięzko mi sie z nim rozstawać. Ale kupuje wieksze na trasę.Tego zostawiam mamie;)(Już zamówiłem w salonie Lagunę 2.0 Dci 150km) Chciałbym aby dawała tyle frajdy co Focus 136km.Gdybym nie potrzebował wiekszego autka z pewnościa szukałbym jak najlepszego Focusa...
~luzik
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Polecam to auto, brałem jeszcze pod uwagę VW golfa V 2.0 TDI 140km i nie żałuje że wybrałem forda
~stello
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jest to mój trzeci Focus i jestem super zadowolony z wnętrza,komfortu jazdy silnika braku awaryjności,w poprzednim aucie przez 6 lat awarii uległ jedynie alternator a przejechałem około 80 tys głownie po mieście
~Pit
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Udane auto zwłaszcza w bogatrzym wyposarzeniu (niemieckie Titanium). Mam porównianie do focusa pierwszej generacji po lifcie (1.8TDCi) którym jeździłem prawie 5 lat. Było to świetne auto, dlatego też zdecydowałem się na jego następce.. okazało się, że nie gorszego ale też niewiele lepszego.
~BogoWroc
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Powiem tak jak tylko wsiadlem do Focusa czulem sie tak jakbym nim jezdzil od wielu lat. No i o to chyba chodzi - po prostu super samochod - polecam.
~paryx@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.4 Duratec 80KM 59kW
Co tu powiedziec - idealny kompakt, moze nie tak rzucajacy sie w oczy jak C4 czy nowa Civic. W przeciewienstwie do citroena jednak zdecydowanie bardziej niezawodny i tanszy w ekspluatacji, a i znacznie obszerniejszy od Hondy. Nastepnym moim samochodem bedzie kolejna wersja forda focusa...
~edek
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z samochodu, przed zakupem testowałem golfa, toyotę auris, corollę i lancera ale odpadli w przedbiegach z różnych przyczyn, prowadzenie focusa to poezja, ten samochód jest przyklejony do jezdni, nieraz przy gorszych warunkach drogowych, nikt nie jest w stanie mnie wyprzedzić jadąc nawet lepszymi wozami, tak sie czuje pewnie za kierownicą, poza tym cena 70.000 zł za nowy sobrze wyposażony pojazd nie jest jakoś...
3,7
~jarek.du@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Dobry i nieźle wykonany samochód o rewelacyjnych właściwościach jezdnych i precyzyjnym układzie kierowniczym.
Ford Focus II Hatchback 5d