Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (496)

~Pymyn
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Auto ma obecnie 319tys km. Kupiłem przy przebiegu 292tys km 1.5 roku temu. Samochód to typowy kompakt, o prostej konstrukcji, więc wielu czy też kosztownych awarii w nim się nie uświadczy. Wygląda przyzwoicie, zawsze dowiezie do celu. Auto do jazdy do pracy, po zakupy, na wakacje też można nim pojechać bo jest dość pakowny, duży bagażnik i sporo miejsca w środku. Średnie spalanie odkąd go mam to 6.5L/100km. Moja jazda to 70% trasa. Nie...
~dart560
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Uważam, że Focus to bardzo udana i niezawodna konstrukcja. Potwierdza to ilość użytkowników (m.in. jako samochody firmowe). Wzorcowy układ jezdny na długo zapewni mu przewagę nad konkurencją.
~Marlon
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Samochód wybierałem dość długo, potrzebowałem auta głównie do dużego miasta do jazdy w korkach i na krótkie trasy. Zdecydowałem się na focusa w benzynie ze względu na atrakcyjną cenę zakupu w stosunku do wyposażenia( podgrzewana p. szyba, komputer, parktronic), tanią eksploatację (tylko paliwo i materiały eksploatacyjne) oraz sporą przestrzeń dla 3-os rodziny przy zachowaniu rozmiarów samochodu łatwego do zaparkowania. O genialnych...
~Focusello
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Całokształt jest gdzieś pomiędzy dobrze a doskonale, ale jednak ze wskazaniem na dobrze. Fajne auto, ale ma parę małych wad.
4,1
~Basia
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Auto oceniam pozytywnie. Doskonale zawieszenie- daje naprawdę duży komfort jazdy, stylistyka wnętrza minimalistyczna, chromowane elementy dodają nowoczesnego wyglądu, kolumna kierownicy regulowanaw dwóch płaszczyznach, wnętrze naprawdę przestronne. Dwa elementy dokuczliwe to duże spalanie i niewyjaśnione "stukanie" na tyłach.
~piteras
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Rewelacja , mam go od nowości po 3400km wymieniłem olej, tak profilaktycznie ,spadło też po tym przebiegu troszkę zużycie paliwa i silnik jakby troszkę lepiej ułożony. Ogólnie powiem tak nie jest to motor sportowy ale 115 KM. radzi se z tym autem(ma fajny pomruk sportowega auta;)) a pow.3000 obr. to nawet się zbiera ,napewno lepszy wybór niż zwykły 100 konny 1.6 focus,bo różnica w cenie jest 1000 złoty, około- więc żadna (Silnik)
3,8
~globusnc
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Gdy samochód skończył 7 lat pojawiła się pierwsza poważna awaria, od tego czasu minął rok i pojawiły się dwie kolejne. Moim zdaniem to całkiem nieźle, niestety nic nie trwa wiecznie i upływ czasu widać wzroście awaryjności.
~marcelo85
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Na prawdę bardzo dobre auto. Przed zakupem zastanawiałem się między Fordem a Fiatem Bravo (oczywiście oba z rynku wtórnego). Jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Mam wersję już po liftingu, jeżeli chodzi o ocenę wizualną to wiadomo, że różne są gusty. Mnie ten samochód się podoba. Kupiłem go w salonie forda ponieważ poprzedni właściciel zostawił go w rozliczeniu. Miał przejechane ok 70000 km. Ja dołożyłem kolejne 55000 i jeszcze nie...
~Zielony Kierowca
Hatchback 5d 1.4 Duratec 80KM 59kW
W sumie nie ma co komentować. Auto jest bardzo dobre. Sprawdza się w trasie. Miejsca jest wystarczająco dużo, nawet jak jedzie w aucie 5 osób. Polecam z całego serca.
~Manfred
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Niezłe auto, z drobnymi mankamentami spasowania detali, ale prawdopodobnie nie tylko ford ma problemy jakościowe, jeździłem corollą, leonem i tam też dzyndzoli to i owo.
Ford Focus II Hatchback 5d