Lista ocen Ford Focus II Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW 2005-2011 (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rdkjkbwsk
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
W porządku. Czasami słupek mi przedni przeszkadza w widoczności na boku, ale w którym aucie tak nie jest. Manewrowanie na parkingach na spokojnie. Parkowanie tyłem też bez problemu bo kształt jest taki, że tył jest prawie pionowy. Bez zastrzeżeń.
~Piotrek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Do przodu i na boki super, słupki z przodu wąskie, więc nic się za nimi nie schowa. Do tyłu - no cóż, jest to kombi, więc szału nie ma. Ale w zasadzie bez zarzutu - daję radę bez większego wysiłku.
~sebastiane
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Jak na kombi bardzo przestronne. Czujniki parkowania pomagają przy cofaniu. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić.
~vagus@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Mam kombi - wszystko widać, choć może czasem słupki moga przeszkadzać. Małe lusterko wsteczne - kwestia obycia...
~Db
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Model kombi. Widoczność dobra nie wiem czy lepsza od innych marek. Stary focus miał gorszą widoczność ( mój poprzedni model )
~sebastiane
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
W kombiku bez czujników parkowania, byłoby ciężko. Słupki przedniej szyby nie przeszkadzają w widoczności.
~Tomek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Przyjemne sprężyste zawieszenie, to lubię czuję się pewnie nawet w ostrych zakrętach lepsze miałem w buni.
~pepe
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Dla mnie całkiem OK, widoczność wystarczająca do prowadzenia, czy parkowania w mieście.
~marcys92@hotmal.com
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Widoczność jest dość dobra, nawet do tyłu z cofanie przez prawe ramie nie ma problemu!
~A.R
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
tył słabo przednie słupki zbyt szerokie utrudniają dobrą widoczność.
Ford Focus II Kombi