Lista ocen Ford Focus II Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2005-2011 (61) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~guide5@wp.pl
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Na wyrost trochę ocena dobra...; dużo dobrych pomysłów( silnik, zawieszenie) ale diabeł tkwi w szczegółach( aerodynamika powyżej 140 km/h - człowiek ma wrażenie że TIR-em jedzie, trzeszczące plastiki w drzwiach i słupkach (wrażenie plastikowego auta na max). Trochę więcej dbałości o szczegóły i byłoby naprawdę całkiem nieźle.
~Pojanek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jeździ wspaniale. silnik ekonomiczny 1.8TDCI 115KM i bardzo dynamiczny. Zawieszenie to poezja (ma rodowód sportowy). Jednym słowem jest super. Ale usterki psują cale wrażenie. Doprowadzają do szału jak małe szpileczki wbijane w dobre pierwsze wrażenie. Gdyby nie usterki dałbym mu 6+. Ale Ford to tylko Ford wieć tylko 3
~Chmielu
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
To był mój drugi Ford. Auto pancerne, świetne prowadzenie. Bez poważniejszych awarii. Tylko rzeczy eksploatacyjne. Auto dość dynamiczne, trochę zamulone przy ruszaniu. Blacha poprawiona w stosunku do poprzednika- brak większych oznak korozji. Pojemny bagażnik z płaską komorą załadunkową. Fajne zegary.
~E.K
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto przereklamowane trapia go awarje koszty utrzymania i czesci są wysokie. Po przejechaniu nim 90 tys km nie jest to wiele mam o fordzie praktycznie same zle wspomnienia nie jest to pojazd najgorszy ale odstaje od konkurentów nawet od francuzów tylko fiat go pobil w awaryjności.
~JJ
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Focus II Kombi z tym silnikiem to komfortowy, bezpieczny, solidny i niezawodny samochod. Nigdy nie zawiodl w trasie, zawsze odpala za pierwszym razem, pali malo, miesci cala rodzine. Ma swoje wady, ale ktory samochod nie ma? Dla mnie jak najbardziej udany zakup.
~Tomba 73
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Nowy Fokus z 1,8 TDCI jest autem godnym polecenia. Przyjemny do jazdy w mieście i w trasie, bardzo dobre wyposażenie w wersji GOLD X,funkcjonalny i ekonomiczny a przy tym bardzo fajnie wygląda. W tej klasie aut i przy tym poziomie cenowym uważam za najlepszy wybór.
~Sebastian
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto - koń roboczy. Dobry do sprawnego przemieszczania się i w mieście i poza nim. To, co zachwyca to zawieszenie: auto trzyma się drogi fantastycznie. Poza tym spalanie, jeżeli jeździ się rozważnie też jest na poziomie zadowalającym: 5,4 - 7,2.
~kamk
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Niczego mu nie brakuje, ale jak pojeżdżę nowymi autkami w delegacje, to jednak czuje się niedosyt. Przy rówieśnikach naprawdę nie mam powodu do jakiegokolwiek narzekania. Dobry napęd, wygodny, dobre materiały, mało co się psuje jak na przebieg, tanie naprawy.
~Konrad
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Samochód generalnie OK. W rozsądnej cenie można nabyć w miarę nowy egzemplarz. Samochód ma 220 000 km na liczniku, ja przejechałem ok. 50 000 i jedyną większą awarią były pompowtryskiwacze (które mi skutecznie wypompowały portfel).
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
6,4
~Yorin
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ogólnie nie polecam zakupu tego szrota w dieslu. Jak na chwilę obecną koszty jakie poniosłem od posiadania tego gówna (koniec listopada 2013r) to ok. 16 000 zł (szesnaście tysięcy złotych) i to jeszcze nie koniec
Ford Focus II Kombi