Lista ocen Ford Focus II Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2005-2011 (61) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pilara
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto polecam,jest przede wszystkim niezawodne,brak awarii jak do tej pory.Wybrałem tę wersje diesla bo nie ma ona tego idiotycznego filtra cząstek stałych(DPF)kłopotliwego dla tych którzy jeżdza głównie w mieśćie.
~MaTar
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Dobre auto dla młodej rodziny 2+2, przyjemnie się prowadzi i pozwala poczuć przyjemność z jazdy. Silnik doskonały w trasie - żadnych problemów z wyprzedzaniem. Ergonomia i komfort na bardzo przyzwoitym poziomie.
~sdm6777
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Miałem Focusa kombi Mk2 1.8tdci z 2008 roku w wersji jeśli się nie mylę Gold-X. Zrobiłem ok 12 tys km tym autem. Miało swoje plusy i minusy jak każdy samochód. Poniżej postaram się opisać każdy aspekt
~Wojtek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ford Focus jest idealnym rozwiązaniem w tej klasie. Najlepiej 2 latek. Jeżdżę Focusami od 2003 roku i nigdy nie było znimi wiekszych kłopotów. Dwie wady: wyciszenie i palące się żarówki.
~dzoanaidzek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Samochód (szczególnie kombi) przenaczony dla większej rodziny. Spalanie napewno nie rewelacyjne ale nie można narzekać. Przestronny dla kierowcy i pasażerów oraz pakowny. Zawieszenia bardzo komfortowe.
~K.Skierka
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Dobre autko rodzinne na malą rodzinkę. Super wlasciwosci jezdne! Wnetrze to nie audi ale da sie zyc o ile ktos w tym aucie nie mieszka i nie potrzebuje prestizu to dobry wybór ale nie polecam diesla 1.8 TDCI.
~Macak1
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ogólnie auto przeciętne słaba jakość materiałów i dużo drobnych usterek. Awaria licznika jakiś przepalony procesor spowodowała wiele błędów i problemów z obsługa samochodu.
~Andrzej
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto oceniam jako dobre. Średnia kultura pracy silnika i spore spalanie. Dobrze się prowadzi i ma niezłe wyposażenie. Bardzo kiepska jakość plastików w środku (rysują się)
~kawin
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Spalanie to jakaś porażka miałem Peugeota 307 1,6 HDI spalał mi średnio 6,5l a Fordzik 10L przy takiej samej jeździe , serwisy forda w Gdańsk porażka lepszy w Gdyni
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
6,4
~bonzo
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Polecam, ale z normalnym zawieszeniem i mocniejszym dieslem 2litry. Minusem jest to, że bardzo ciężko wymontować oryginalne radio i zamontować swoje np. plus CB.
Ford Focus II Kombi