Lista ocen Ford Focus II Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2005-2011 (61) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maro
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Zalety: bardzo dobre wyposażenie, dynamiczny silnik, świetne zwiedzenie. Wady: mała ilość miejsca z tyłu, psujące się zamki drzwi, głośna praca silnika
~wojtaaasss
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto godne polecenia.NAdwozie w kombi dla mnie osobiscie jest wprost idealne,auto nie za duze a bagaznik pozwala na przewozenie czego tylko potrzeba.
~Wojtek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Chyba najlepszy zakup jaki mogłem zrobić. Auto jest \"prostolinijne\", bez bajerów, jeździ szybko, pali mało. Poza tym bardzo je lubię!
~Aleksander
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony, ale też dbam o samochód, regularne wymiany wszystkich filtrow, olejow, nie oszczędzam
~Krystian
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Autem zrobiłem ponad 320 kkm, super auto za ludzkie pieniądze, trasa 900km ma strzał i auto chce więcej.
~grzes1230
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Na razie się nic nie psuje. Jedynie problem może być z lakierem a konkretnie z jego rdzewieniem.
~snikers1818
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
dobre auto dla rodziny i do pracy. nie wzbudza zadnych pozytywnych ani negatywnych emocji poprostu wozidło.
~Szerokosci
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto pomimo, ze jest to wersja kombi, swietnie sie prowadzi. Jestem milo zaskoczony tym samochodem.
~Jako
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Mile go wspominam, żona zadowolona pojeździ nim jeszcze trochę
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
6,4
~Tomek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Dobrze zrobiony samochód. Dobrze się sprzedaje a to mówi samo za siebie.
Ford Focus II Kombi