Lista ocen Ford Focus II (142)

~Artur
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Nie jestem w stanie wyobrazić sobie lepszego auta za tą cenę. Byłem napalony na Golfa V ale po kilku przejażdżkach szybko zrezygnowałem(było bardzo źle jak na fakt że jest to dużo droższe auto niż Focus).
~Sebastian
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Ford Focus to moje pierwsze własne auto. Poprzednio jeździłem Oplem Corsą z 1996, więc ciężko nawet porównywać te dwa auta. Samochodem jeżdżę pół roku i póki co jestem zadowolony. Wprawdzie mógłby być cichszy, a także mógłby mieć więcej mocy, ale komfort podróżowania i niskie spalanie sprawiają że można zapomnieć o niedociągnięciach i cieszyć się jazdą.
~były Dres z BMW
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Wersja wyposażenia SilverX Kupiłem używane za przyzwoitą cenę. Jestem mile zaskoczony.
~MICHAŁ
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
demonem przyspieszenia to on nie jest ale jak na 90km i tą masę to radzi sobie świetnie (Silnik)
~Roberto
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
W tej klasie jedno z fajniejszych aut. Silnik najsłabszy w gamie jednak spokojnie pozwala na jazdę po mieście i autostradzie. Spalanie bardzo małe. Największe zalety to według mnie: świetne prowadzenie auta (szczególnie w zakrętach) czysty fun i czucie auta, duży bagażnik, dużo miejsca w środku (a to wciąż kompakt) no i mój po flotowy egzemplarz, przez 3 lata ani razu mnie nie zawiódł. Wygląd z zewnątrz jak dla mnie na plus (po lift)....
~kukulelepapa@wp.pl
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Bardzo dobry samochód dla czteroosobowej rodziny. Zaskakuje super niskim spalaniem i pojenością bagażnika. Drobiazgi które wyszły w pierwszym okresie eksploatacji póżniej już się nie pojawiły.
~mkmarcin
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Największym mankamentem jest jakość wykonania, szczególnie wnętrze podatne na zużycie. Kierownica, elementy plastikowe zużywają się bardzo szybko. Jakość spasowania też bardzo kiepska. Często coś odstaje skrzypi ( nie tylko w moim egzemplarzu). Moje poprzednie samochody, pomimo że starsze generacynie to były o klasę wyżej pod tym względem. Reszta same plusy. Diesel pomimo małej mocy daje radę, jest też dość cichy, ładnie się zbiera. Wersja...
~Artpe
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Silnik super, jestem bardzo zadowolony, ładnie przyśpiesza już od 2000 obr., cichy i ekonomiczny. (Silnik)
~kriskrik
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Moj pierwszy samochod :) Swietny samochod dla poczatkujacego kierowcy. Bezawaryjna jednostka, niesamowicie ekonomiczna. Przejechalem nim pol europy robiac co roku ok 40 tys. km.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II
6,4
9,1
10,5
~corkotrampek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Zdecydowanie najlepsze auto jakim miałem okazję prowadzić w porównaniu do ceny. Auto w wersji po liftingu prezentuje się tak samo jak jednak droższe Mondeo.