Lista ocen Ford Focus III Kombi Facelifting (54) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zdzisiek
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Ani razu mnie nie zarzuciło, czy samochód zachował się niepewnie. U mnie układ kierowniczy w pełni elektryczny i kierownica bardzo lekko chodzi co dla mnie jest komfortowe. Pomimo tego czuć, że ten samochód prowadzę ja a nie on sam. Muszę przyznać , że samo zawieszenie na dużych nierównościach jak zwir czy płyty kamienne zachowuje się głośno i słychać je po prostu- tutaj mogłoby być lepiej. Ale ogólnie jest na prawdę dobrze.
~maksiu1
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Zawieszenie w tej wersji ( trend sport) jest dla mnie naprawdę wspaniałe. Nie polecam osobom które jeżdżą tylko po mieście bo czasami na dziurach brakuje komfortu ale w zakręty wchodzi perfekcyjnie. Jedyny problem to fakt że od samego początku coś stuka z lewej strony a nie mam czasu podjechać do serwisu. Stukalo tak do samego końca ale nie pogarszalo się.
~emgie
Kombi Facelifting 1.6 TDCi 115KM 85kW
Nie mam zastrzeżeń. Jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Kontrola trakcji niezbyt nachalna. Hamulce skuteczne - uwaga dla nowych użytkowników: biorą z góry i to dosyć mocno. Trzeba się przyzwyczaić - na początku pasażerowie "polecą" do przodu ( to w zasadzie jedyna ich wada). Trwałość całego układu jezdnego bardzo dobra.
~mefju
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wersja ST line o ile mi wiadomo jest odrobinę twardsza, choć nie jeździłem zwykłą wersją to na 17 calowych oponach 225/50 prowadzi się bardzo dobrze. O kołach letnich 18 235/40 calowych nie jestem w stanie się wypowiedzieć ale podejrzewam, że może być tylko lepiej.
~Grzesiek
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Układ jezdny jest naprawdę wysoko oceniony przeze mnie przez wzgląd na komfort jazdy po nierównych nawierzchniach. Jeżeli chodzi o prowadzenie samochód jest responsywny i bardzo dobrze odpowiada na ruchy kierownicą. Wspomaganie hydrauliczno-elektryczne jest napradę dobre.
~Arti
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Ma w sobie więcej z limuzyny jak ze sportu, chociaż wersja sport ale niestety na standardowych kołach. Cicho - nic nie stuka. Auto byłoby bardziej zwinne, ale z benzynowym silnikiem. Tutaj czuje się ciężar 2 litrowego diesla na przedniej osi.
~Tom
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Perfekcyjny jak to w Ford. Auto trzyma się drogi nie jest za miękkie ani za twarde miło pokonuje zakręty - oczywiście spory tu udział mają dobre opony i właściwy stan zawieszenia ale generalnie jest wyjątkowo dobrze.
~andrzej
Kombi Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
komfort i jeszcze raz komfort ,lepiej niz leon,ale równie dobrze jak tucson daje 4,5 gwiazdki,bezposredni ,zwrot informacji z kół dobry z plusem,ciche opony w titanium miszeliki primacy 3 ...sąoki
~em
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Największa zaleta tego auta, sprawia że jeżdżenie po zakrętach to przyjemność. Zawieszenie jest przyjemnie sprężyste , dokładnie wiadomo po czym się jedzie i co się dzieje z kołami.
~lukaszfd
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Nawet bardzo mocno załadowany dobrze się prowadzi. Gdy jeżdżę sam to lubię poszaleć na zakrętach. Ford naprawdę zrobiła super zawieszenie. Opel Astra którego miałem wcześniej wymięka!!
Ford Focus III Kombi Facelifting