Lista ocen Ford Focus III Kombi Facelifting (58) - Silnik

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzej
Kombi Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
kupiłem mocną benzyne 184 kuce i tak chciałem, jedzie tak jak trzeba bez jąkania, ociągania ,gaz ...i rura do przodu silnik cichy ,wysoka kultura pracy ,narazie oki,
~Zbyszek
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Dla jednej osoby na potrzeby dojazdu do pracy 90km dziennie moc w zupełności wystarczy, dla rodziny 2+1 i pełnym załadunkiem w górach trzeba redukować biegi.
~Mateusz
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Ładnie się zbiera i przyzwoicie pali, w cyklu mieszanym 5,4L, przy spokojnej jeździe na początku potrafił kręcić się nawet w okolicy 5L/100
~tch
Kombi Facelifting 1.6 TDCi 115KM 85kW
silnik 1.6 115km. Gdy podróżuje sam kierowca całkiem dynamiczny. rzeczywista max prędkość 180km.h. Przy większym obciążeniu czuc brak mocy.
~Artur
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 95KM 70kW
Zero problemów. Bardzo bardzo elastyczny. Polecam zmianę mapy na fabryczna 120km. Koszt-kabel za 150 zł i darmowy program do fordow
~Edi
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Mało pali, wytrzymały i oszczędny. Pilnować zmiany oleju. Zmieniałem po 15.000 zwłaszcza gdy większość miałem krótkich tras
~PiotrB
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Na trasie pomiędzy miejscowościami ekonomiczny. Na autostradzie wystarczająco dynamiczny potrafi wyprzedzić z 140 do 160.
~michał_trybek
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
120 KM w wystarczy do dynamicznej ale spokojnej jazdy, nie jest to demon na starcie ale w codziennej jeździe bardzo aktywny silnik.
~bidzej
Kombi Facelifting 1.0 EcoBoost 140KM 103kW
O dziwo świetnie sobie radzi z nadwoziem kombi, brzmi zadziornie, a przy tym pali całkiem przeciętne ilości paliwa.
Dziennik kosztów dla Ford Focus III Kombi Facelifting
5,6
7,7
~Tomasz
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 95KM 70kW
Super ekonomiczny, dobrze przyspiesza z tak małej ilości KM. Jazda 140 km/h na autostradzie to przyjemność.
Ford Focus III Kombi Facelifting