Oceny Ford Focus III Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW 2014-2018

Ford Focus III Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW 2014-2018 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Focus III Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW 2014-2018

~Grzesiek
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Naprawdę solidny samochód dla całej rodziny. Jestem bardzo zadowolony z tego jak dobrze inżynierowie z firmy Ford zaprojektowali wyciszenie tego auta. Jadąc autostadą z prędkością 130 km/h można bez problemu prowadzić konwersację. Oprócz tego jeżeli chodzi o zawieszenie to prowadzi się naprawdę lekko, i bardzo dobrze niweluje wszelkie nierówności terenu. Co do silnika, jeszcze ciężko się wypowiedzieć. Jakość wykonania pozostawia trochę do...
4,1
~Maniek
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Praktyczny i niedrogi kompakt, ładny z zewnątrz. Wyróżnia się wizualnie na korzyść na tle konkurencji. Bardzo ustawny i szeroki bagażnik. Dobre prowadzenie na tle innych kompaktowych kombi. Miałem dwa takie Fordy w wynajmie długoterminowym (roczniki 2016 oraz 2017) i nie zdecyduję się ponownie ze względu na kiepską jakość. Plastiki twarde i tandetne, po około pół roku użytkowania zaczynają regularnie trzeszczeć przy dotknięciu. W jednym z...
~em
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Samochód który nie wzbudza większych emocji co okazuje się jego największą zaletą. Prosty i oszczędny silnik, który trudno zajeździć ale też nie pozwala poszaleć, neutralny wygląd zewnętrzny, porządne wykonanie i spasowanie wnętrza, przyzwoite audio, brak denerwujących i uciążliwych usterek.
~Sheriff
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Całkiem fajny samochód rodzinny. Niewiele rzeczy w nim denerwuje, wygodny, ekonomiczny i całkiem zrywny. W trakcie wyboru auta rozpatrywaliśmy też Kię. Cieszę się, że padło na nowego Focusa. Szukaliśmy samochodu, który miałby jak najmniej elektroniki, choć jest jej i tak pełno. No i ładny jest :) Mamy kolor Candy Red, więc nie wygląda jak wóz poflotowy. Cieszy nas 5 gwiazdek w testach zderzeniowych.
~lukaszfd
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Bardzo dobre auto za przyzwoite pieniądze. Bardzo mało pali.
~lukaszfd
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Jest to fajne auto dla mniej wymagających kierowców. Zaskakuje oszczędnością (5,5 - 7 litrów na 100 km) i zawieszeniem.
~Paweł
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Generalnie to doskonałe auto. Moje wymarzone. Piękne.
~Piotr
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Jak na tę moc i pojemnosć to dosć paliwożerna jednostka. (Silnik)
~Tom
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Po ok. 80 tyś kilka sond do wymiany. Na szczęście serwis w ramach gwarancji. (Bezawaryjność (drobiazgi))
Ford Focus III Kombi Facelifting