Lista ocen Ford Focus III Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW 2014-2018 (6) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Jeden z najlepszych aspektów tego auta. Mimo iż nie jest to auto nie wiadomo jakiej klasy wyciszenie samochodu jest wspaniałe. Można swobodnie rozmawiać nawet przy szybkiej jeździe na autostradzie, więc wyciszenie jest wspaniałe. Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem zapiszcie się na jazdę próbną w salonie i poproście o jazdę drogą szybkiego ruchu. POLECAM!
~lukaszfd
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Przy 120 kmh jest 3100 obr wiec można powiedzieć że jest komfortowo. Dużo zależy od opon. Letnie opony to Michelin Primacy gdzie na etykiecie poziom hałasu jest 68 db a w zimie jeżdżę na Dębica Frigo HP 2 (71 db). W zimie jest znaczny wzrost hałasu
~em
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Jest nieźle dopóki nie wjedzie się na autostradę. Brak 6. biegu i konieczność kręcenia silnika pow. 3500 obrotów skutkuje zbędnym hałasem w kabinie
~lukaszfd
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
do 120kmh jest ok, powyżej już trzeba pogłaśniać radio. mi to nie przeszkadza bo jeżdżę max 120 -130 na ekspresówkach i autostradach.
~Sheriff
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Bez uwag. Nigdy nie narzekaliśmy. A jeśli silnik zgaśnie poznasz to tylko po świecących się kontrolkach.
~Piotr
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Bardzo dobrze wyciszony jak na klasę kompakt
Ford Focus III Kombi Facelifting