Lista ocen Ford Focus III Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW 2014-2018 (7) - Ergonomia

~maksiu1
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Fotele kubełkowe są bardzo wygodne , choć umiejscowione wyżej niż np. w Golfe. Bardzo duży mankament jak dla mnie to brak możliwośći ustawienia fotela tak aby ułożyć lewą rękę na tapicerce drzwi a prawą na podłokietniku i móc w tej pozycji kierować .Pokonuje długie trasy i to jest naprawdę porażka że nie można podłokietnika regulować na wysokość ani go wysunąć do przodu .A więc podłokietnik jest ale bezużyteczny , chyba że będziemy jeździć z...
~mefju
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Ciężko się było ustawić w fotelu ale może to moja przypadłość. Poza tym wygodnie, poprawne fotele materiałowe które mam wrażenie są podatne na uszkodzenia. Na minus brak podłokietnika z tyłu, natomiast z przodu super podłokietnik dla kierowcy. Ogólnie to siedziałem w wygodniejszych autach.
~Patryk WLKP
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wszystko pod ręką. Nie trzeba niczego szukać. Wszystkie przyciski podświetlone (u niektórych konkurentów nie wszystkie przyciski są podświetlone). Jest OK.
~Arti
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Doskonała. Wszytko pod ręką, intuicyjnie. Materiały wykończeniowe bardzo dobrej jakości, może oprócz tapicerki foteli, która jest tylko przeciętna.
~Tom
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Auto jak na swoje gabaryty zewnętrzne jest dość małe w środku ale dla osób o normalnym wzroście zapewnia przyzwoity komfort jazdy.
~Edi
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu:) po kilku minutach nie potrzebowałem niczego szukać.
~Tomasz
Jest dobrze