Lista ocen Ford Focus III Kombi (28) - Karoseria

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Po prostu ładna. Moje kombi ma ciemno granatowy kolor niemetaliczny. Tu jedynym mankamentem są nakładki progów. Ta od strony kierowcy właśnie wyskoczyła mi z jednej spinki i będzie wymagała demontażu i ponownego założenia. Świetny wlew paliwa bez zakręcanego korka. CHWAŁA Fordowi za odejście od poronionego pomysłu otwierania maski kluczykiem. Tu otworzysz maskę z wnętrza kabiny. Mój egzemplarz ma składane lusterka i doświetlanie otoczenia...
~Sebix
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Niska jakość lakieru, mój egzemplarz spotkało rozszczelnienie karoserii na łączeniu dachu i boków z tyłu nadwozia, woda lała się okropnie do środka, fabryczne uszczelnienie blach do niczego, po uszczelnieniu klejem do blach Boll przestało się lać. Odklejające się uszczelki drzwi doprowadzały mnie do obłędu, kilka razy musiałem je przyklejać na nowo. Zderzaki jak z papieru dosłownie. Tylny zderzak ściera lakier na łączeniu z nadwoziem przy...
~Mateusz S.
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Na lewym tylnym błotniku przy styku ze zderzakiem zaczął odchodzić lakier. Całe szczęście zostało to naprawione w ASO w ramach gwarancji na perforację blachy. Zbierała mi się jeszcze woda w bagażniku i kole zapasowym. Również naprawiono to w ASO za nie duże pieniądze (100zł)
~marcin
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
mala sztywnosc plyty podlogowej czuc ja karoseria pracuje na dziurach w porownaniu z golfem7 to przepasc plastiki skrzypia od samego patrzenia auto jest bezwypadkowe jurz pojawily sie pierwsze pecherze na styku blotnika ze zderzakiem
~progrand
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Plus za plastikowe nakładki na progach, ogólnie auto młode więc nie ma jeszcze problemów z korozją, trudno się wypowiadać. Jednak wersja Mk2 potrafiła rdzewieć przy nadkolach.
~wfm1958
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Poza obcierkami odpryskami od kamieni lakier się trzyma. Na dachu rysy od kota pazurków a mimo wszystko po 4 latach blacha nie zmieniła koloru.
~Poczciwy MM
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Do dziś mi się podoba. Bagażnik mógłby być trochę większy. Brak śladów korozji. Lakier nie jest podatny na odpryski od kamieni.
~Użytkownik Focusa
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
O dziwo jeszcze nie rdzewieje ale lakier wygląda jakby auto miało dwa razy więcej lat.
~Robert
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Tutaj trochę minus, niektóe elementy nadwozia lekko potrafiły się wypaczyć, jak np błotnik.
~Newbojkot
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Niby się łatwo rysuje i są odpryski ale pojazd ma niemal 10 lat. Nie czepiajmy się szczegółów.
Ford Focus III Kombi