Lista ocen Ford Focus III Kombi (55) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Ciężko powiedzieć. Samochód ma dopiero 11000 km. Już tłucze się koło dwumasowe (wyraźnie słychać) i zaczynam mieć problemy z \"wrzucaniem\" biegów. Co dalej - zobaczymy
~Sebastian
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Na razie ponad 23 tys km i bez awarii. Auto kupiłem poleasingowe z przebiegiem 50 tys. i udokumentowaną historią (to skłoniło mnie do zakupu auta)
~Mateusz S.
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Pęknięta przednia sprężyna, uszkodzony zacisk tylnego hamulca, wyciek z miski olejowej oraz do wymiany uszczelka między silnikiem a skrzynią biegów.
~Korek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Awaria układu chłodnicy. Awaria poduszki powietrznej. Awaria jakiegoś czujnika w układzie wydechowym. Awaria sprzęgła - pedał wpadał .
~Ged
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Przy 17.000 km padła pompa wspomagania. Jak dla mnie nieakceptowalne dla nowego auta. Wcześniej miałem 4 fordy (cmax, mondeo) bez zastrzeżeń.
~sumator
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
.. ciężko pisać o usterkach w nowym aucie.. mam nadzieje że z biegiem czasu nic się w tej kwestii nie zmieni:) usterek brak i oby tak pozostało
~marcin
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
brak rozrzad wymienilem przy 220tys orginalne zawieszenie dalej sprawne dwumas bez ozna zuzycia zero dymu z rury
~Mirek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Do dziś, żadnych poważnych usterek. Jedyna jaka mogę wymienić to zewnętrzna rolka napinacza, która padła po 40 tys. kilometrów.
~Użytkownik Focusa
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Skrzynia biegów, pompa wspomagania, teraz coś znowu piszczy oraz inne których nie pamiętam
~Sebix
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Z poważnych usterek tylko regeneracja przekładni kierowniczej i wymiana łożysk w kołach.
Ford Focus III Kombi