Ocena kierowcy - Ford Focus III Kombi

sumator, 12 lat temu
Silnik 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Rok produkcji 2011
Ford Focus III Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW od 2011 - Oceń swoje auto
Silnik : jak się \"wciśnie\" to i w fotel wciśnie..
pewnie nie każdy podzieli moje zdanie ale... silnik bardzo zrywny.. i jest czym przycisnąć zwłaszcza gdy zmienia się samochód z mocą +-75KM co do kultury to jest miłe mruczenie turbiny.. przy eleganckiej elastyczności nie można mu nic zarzucić
skrzynia działa poprawnie..gałka zmiany biegów przeskakuje z impetem ... można powiedzieć że z \"niemiecką\" precyzją szybko i pewnie przy użyciu odpowiedniej \"energii\" ... bez zbędnego miękkiego delikatnego przechodzenia które miałem w poprzednim aucie.. żaden to - ani + jest inaczej:) mi się podoba
dużego doświadczenia nie mam z racji ilości przejechanych km ale... operowanie samochodem jest bardzo przyjemne.. przy szybkiej jeździe na kierownice nie przechodzą jakieś dziwne wibracje itp. jest stabilnie i pewnie co do np kręcenia kierownicą np na parkingu jest baaaaardzo delikatnie i praktycznie nie trzeba używać siły
z racji wersji kombi.. dużo szyb więc dużo widać:)
praktycznie nie da się do niczego przypiąć.. 90% rzeczy można zrobić \"kierownicą\" a reszta jest pod ręką.. szczerze w pierwszej chwili mi się nie podobało bo troszeczkę wyglądało jakbym wsiadał do czegoś ze gwiezdnych wojen a nie forda ale.. to była tylko chwila..
działa więc 5
mam prawie 2m wzrostu i nie muszę do końca odsuwać fotela więc jest rewelacyjnie co do przestrzeni pasażerów... na siedzeniu przednim jest równie wygodnie jak za kierownicą co do tyłu nie będę się wypowiadał bo nie miałem przyjemności..i nie zamierzam mieć ale myślę że nie jest źle
jest cicho.. nawet bardzo cicho a jak się przyciśnie to słychać takie miłe dla ucha mruczenie..które można zaliczyć tylko na +
po 500km spalanie zgodnie z odczytem komputera 5.9 więc nie jest źle ... ale zawsze w tej materii może być lepiej dystans był mocno zmiksowany..miasto+trasa z dodatkiem męczenia się po lekkich górskich drogach
.. ciężko pisać o usterkach w nowym aucie.. mam nadzieje że z biegiem czasu nic się w tej kwestii nie zmieni:) usterek brak i oby tak pozostało

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 EcoBoost 150KM 110kW [l/100km]

5,9