Oceny Ford Focus III Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW od 2011

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Focus III Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW od 2011

~Tomek
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Super autko z tym silnikiem. Jak ktos z tylu wozi glownie dzieci , pasazer(ka) nie ma pow. 180cm to autko jest dla niego. Jesli zas tesciowa co 2 dni kaze sie wozic na targ na tylnej kanapie to bym nie kupil.
~uzytkownik
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jestem zadowolony, auto sprawuje sie dobrze, przyjemny w prowadzeniu, dobre osiagi, ekonomiczny i jak na swoja klase dobrze wykonany. Codziennie spedzam w nim wiele godzin i jeszcze mnie nie rozczarowal, jest wygodny, przy spokojnej jezdzie cichy i da sie nawet polubic.
2,6
~Dawid
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Przerost formy nad treścią. Jedynie prowadzenie jest na plus pozostałe tematy poniżej krytyki
~wk36900
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Nie ma samochodów idealnych, każdy ma jakiś minus. Ale podsumowując był to udany zakup.
~beny
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jestem Bardzo zadowolony! Zawieszenie super! auto jak przyklejone do asfaltu. Silnik rewelacja miły pomruk z rury wydechowej do tego fotele sportowe trzymią kierowce i pasażerów w dobrej pozycji.
~leo
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Wersja Titanium ecoboost 180KM zmiana softu 197KM 330NM! auto jest mega nic nie moge mu zarzucić dymam wszystki hot hatche;) dziekuje pozdrawiam
~ROBINHOO
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
W kwestii spalania samochód zadowala, zrobiłem nim służbowo w 2 lata 60 tyś, minimalne spalanie 60-70 km/h przy delikatnym obchodzeniu się z gazem potrafi spalić ok 5 litrów, w jeździe mieszanej miasto/autostrada spalanie w granich 8-10l w zależności od dynamiki jazdy. Maksymalne spalanie na trasie Kraków-Wrocław przy jeździe rzędu 170-200 wyniosło 12,5/100km. Moim zdaniem wynik ogólny zadowalający. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~maiano22
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Silnik na 5. Dlaczego nie 4+ albo 5- bo uważam, że do tego auta to idealny silnik. Świetnie rozwija moment, mocy nie brakuje, przyjemnie się wyprzedza a podczas normalnej eksploatacji w ogóle nie trzeba go kręcić bo dobrze idzie już od 1500 obr./min. Poza tym jak się depnie to wydaje bardzo miły dźwięk na tyle że nie ma się wrażenia, że silnik już woła o zmianę przełożenia:. Chciałem napisać, że bulgocze ale właściciele V8 umarli by ze... (Silnik)
~sumator
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
pewnie nie każdy podzieli moje zdanie ale... silnik bardzo zrywny.. i jest czym przycisnąć zwłaszcza gdy zmienia się samochód z mocą +-75KM co do kultury to jest miłe mruczenie turbiny.. przy eleganckiej elastyczności nie można mu nic zarzucić (Silnik)
Ford Focus III Kombi