Lista ocen Ford Focus III Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW od 2011 (6) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uzytkownik
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jestem zadowolony, auto sprawuje sie dobrze, przyjemny w prowadzeniu, dobre osiagi, ekonomiczny i jak na swoja klase dobrze wykonany. Codziennie spedzam w nim wiele godzin i jeszcze mnie nie rozczarowal, jest wygodny, przy spokojnej jezdzie cichy i da sie nawet polubic.
~Tomek
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Super autko z tym silnikiem. Jak ktos z tylu wozi glownie dzieci , pasazer(ka) nie ma pow. 180cm to autko jest dla niego. Jesli zas tesciowa co 2 dni kaze sie wozic na targ na tylnej kanapie to bym nie kupil.
~beny
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jestem Bardzo zadowolony! Zawieszenie super! auto jak przyklejone do asfaltu. Silnik rewelacja miły pomruk z rury wydechowej do tego fotele sportowe trzymią kierowce i pasażerów w dobrej pozycji.
~leo
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Wersja Titanium ecoboost 180KM zmiana softu 197KM 330NM! auto jest mega nic nie moge mu zarzucić dymam wszystki hot hatche;) dziekuje pozdrawiam
~wk36900
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Nie ma samochodów idealnych, każdy ma jakiś minus. Ale podsumowując był to udany zakup.
~Dawid
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Przerost formy nad treścią. Jedynie prowadzenie jest na plus pozostałe tematy poniżej krytyki
Ford Focus III Kombi