Lista ocen Ford Focus III (283) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 145 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karllos
Hatchback 5d facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Mam 176 cm więc moge powiedzieć tylko, że jak dla mnie sporo miejsca, fotele wygodne, siedzenia z tyłu też bardzo wygodne, bardzo przyjemne podróżowanie dla 4 osób.
~Przemek
Sedan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jeśli kierowca miałby naprawdę wygodnie usiąść i byłby on wysoką osobą to pasażer z tyłu może być tylko dzieckiem. Szkoda , że fotel pasażera z przodu nie ma regulacji wysokości.
~Marek L.
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Jechałem ostatnio Civic IX. Było mi wstyd. Tam jet komfort porównywalny do Mondeo. U mnie nie ma miejsca dla pasażerów, o bagażniku nie ma sensu wspominać - żenada.
~BOB
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Z przodu na prawdę dużo miejsca - z tyłu mało miejsca na nogi. Choć jeśli lekko przysunąć fotel do przodu to z tyłu nawet wysoka osoba będzie podróżować komfortowo.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Miejsca jest sporo, ale i sam samochód jest dość duży jak na kompakt. Porównując do Golfa VI jest więcej miejsca zarówno z przodu jak i tyłu, oraz bagażnik też jest sporo większy.
~Atlis
Sedan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Na przednich siedzeniach nie powinny miec osoby do 190cm problem. Z tylu niestety jest miejsca troche mniej, FFIII nie jest w tej dziedzinie i klasie rekordmanem.
~Newbojkot
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Słabo i z przodu , i z tyłu . Trudno znaleźć właściwą pozycję za kierownicą. Bagażnik mimo kombi nie za duży. Najsłabszy punkt pojazdu.
~Ford
Kombi 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Fotel profilowane z dość dużym kubelkiem. Fotelik 15-35kg dla dziecka z przodu źle pasuje. Z tyłu z jednym fotelikiem nie usiądą dwie os dorosłe wygodnie.
~Klu89
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 95KM 70kW
Strasznie mały samochód. Ogromna ilość samochodów z segmentu B ma więcej miejsca niż Focus, który jest przecież przedstawicielem segmentu C.
Dziennik kosztów dla Ford Focus III
8,1
8,3
~lukaszfd
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Mam 174 cm wzrostu. Mieszczę się bez problemu z przodu i z tyłu (za sobą), ale z tyłu raczej jest misce dla dzieci niż dla dorosłych (auto kompaktowe).