Lista ocen Ford Focus III (283) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 146 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Edi
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wystarczająca dla mnie i pasażerów z przodu. Z tylu raczej dla niezbyt wielkich (czy stabilniejszy) osób wystarczająco.
~Patryk WLKP
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Ja jako kierowca nie narzekam. Z tyłu za mną siedzi żona z 3 letnim synem - małżonka nie narzeka na brak miejsca. Jest dobrze.
~zenobiuszek
Kombi Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Kierowca ma wszystko to co potrzeba jednie przy jeździe w pkl z pasażerami troszkę z tył mogłoby być więcej miejsca.
~Zbyszek
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Jestem osobą niezbyt rosła i dla mnie miejsca jest wystarczająco, niestety dla osób wyższych i cięższych miejsca może być trochę mało.
~lukaszfd
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Pasażerowie na tylnej kanapie nie maja za dużo miejsca. Z tyłu mam dwa foteliki i pomiędzy nimi już nikt nie usiądzie.
~MarcinK
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Dużo mniej niż w poprzednikach a już gdy dzieciaki w fotelikach jadą z tyłu to kolana pasażera dotykają kokpitu.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Kierowca i pasażer miejsca full gorzej z tyłem. Ale takie są hatchbacki w tym segmencie. Nie ma czego oczekiwać.
~AdPoz
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Mam 172 cm wzrostu , żona 163 więc dla nas miejsca full. Wyzsi troche narzekali, ze ,malo miejsca ale sami jezdza seicento.
~Liton
Sedan 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Mam długie nogi, przez co notorycznie walę w przełącznik świateł. Inni ludzie natomiast bardzo chwalą go sobie za wygodę.
~Jacek Kupczyński
Sedan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Jak na kompakt jest dosyć miejsca. Z przodu bardzo dobrze. Z tyłu za mną gorzej, ale za to bagażnik przepastny.